پاکسازی پوست صورت در کلینیک شامل یک پاکسازی عمیق است که توسط یک متخصص مراقبت از پوست با تجربه انجام میشود. پاکسازی پوست با استفاده از ترکیبی از تجزیه و تحلیل پوست، دانش و فناوری پیشرفته، مواد ناخالصی را در اعماق پوست استخراج میکند و نتایج فوری و اثر بخشی را ارائه میدهد.
در سالهای اخیر تهران مرکز جراحی زیبایی ایران و حتی منطقه شناخته شده است. مردم از سراسر کشور و حتی همسایههای کشور ایران سفر میکنند تا درمانهای زیبایی با کیفیتی را انجام دهند که ایمن و بسیار موثر هستند و کلینیکهای این شهر بسیار زیادی را به مشتریان ارائه میدهند که پاکسازی پوست صورت یکی از این موارد است.
پاکسازی پوست میتواند برای انواع پوست، حتی پوستهای خشک و خشک استفاده شود، اما بیشتر بیمارانی که پوست چرب و آکنه دارند به دنبال آن هستند.

همچنین این روش غیر تهاجمی است که نباید دردناک باشد. البته ممکن است احساس سوزن سوزن شدن یا احساس گرما داشته باشید، اما بسیاری از بیماران این حالت را دلپذیر میدانند تا اینکه ناراحت کننده باشد.

مزایای پاکسازی پوست

مزایای پاکسازی پوست

از مزایای پاکسازی پوست می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سلول‌های مرده و آلودگی‌ها را از پوست جدا می‌کند.
  • تجدید و احیا سلول‌ها را تشویق می‌کند
  • ظاهر پوست صاف‌تر می‌شود
  • چهره تازه و درخشان خواهد شد
  • درمان بسیار موثر آکنه و جوش‌های سر سیاه
  • احیا و طراوت بخشیدن به پوست

انجام مشاوره قبل از پاکسازی پوست

قبل از شروع هر نوع پاکسازی پوست صورت در کلینیک، مهم است که متخصصان ما نگرانی‌های فردی پوست شما را درک کنند. بنابراین، متخصص تمام روش‌های تمیز کردن صورت را با تجزیه و تحلیل دقیق چهره شما بررسی می‌کند و با شناسایی زمینه‌های اصلی نگرانی و حساسیت‌های شما کار را شروع می‌کند.

متخصص همچنین از شما می‌خواهد که اگر شرایط پزشکی دارید را به او اطلاع دهید تا از آن آگاهی داشته باشد و اطمینان حاصل شود که در کل مراحل کار ایمنی و راحتی شما حفظ شود. علاوه بر این در طول مشاوره، درمان پوست صورت با روش پاکسازی را به طور مفصل برای شما توضیح داده می‌شود و شما می‌توانید هر سوالی را که ممکن است داشته باشید قبل از شروع کار از متخصص بپرسید.

مراحل مختلف پاکسازی پوست در کلینیک

مراحل مختلف پاکسازی پوست در کلینیک

قبل از شروع پاکسازی پوست ، متخصص آرایش شما را با یک تمیز کننده عمیق صورت پاک می‌کند. متخصص با توجه به نوع پوست شما و منطقه مورد نظر که پاکسازی قرار است صورت بگیرد پوست شما را آنالیز و تجزیه و تحلیل می‌کند تا مناسب‌ترین نوع درمان را برای فرد انتخاب کند. درمان و پاکسازی پوست در کلینیک به مراحل مختلفی تقسیم می‌شود که بسته به نوع پوست فرد متفاوت است، اما اغلب شامل موارد زیر است:

مرحله اول پاکسازی پوست لایه برداری

متخصص برای انجام این کار از بهترین مواد ممکن استفاده می‌کند به طور مثال از لایه برداری ملایم اسید گلیکولیک برای از بین بردن سلول های مرده پوست استفاده می‌کند و باعث می‌شود که منافذ را باز و پوست را برای استفاده محصولات پاک کننده و ادامه مراحل کار آماده می‌کند. اگر پوست شما برای لایه برداری از اسید گلیکولیک مناسب نباشد، متخصص می‌تواند به جای آن از مواد دیگری مثل میکرودرم استفاده کند.

مرحله دوم پاکسازی پوست بخار و استخراج

بعد از لایه برداری پوست، درمانگر از یک ذره بین مخصوص و یک میکرونیدل برای استخراج جوش‌های سرسیاه، جوش‌های سر سفید و سایر ناخالصی‌ها استفاده می‌کند. این روش بدون درد است و نیازی به بیهوشی ندارد.

مرحله سوم پاکسازی پوست آبرسانی

پس از پاکسازی پوست ، لوسیون‌های مخصوص انتخاب شده به پوست اضافه و ماساژ داده می‌شود تا پوست شما رطوبت و مواد مغذی ضروری را بازیابد و هرگونه التهابی را که در آن وجود دارد کاسته شود. در نتیجه این عمل پوست صورت شما نرم و مرطوب خواهد شد.

مرحله چهارم پاکسازی پوست ماسک

مرحله نهایی درمان استفاده از ماسک برای اطمینان از نفوذ عمیق محصولات پاک کننده و آبرسان عمیق و آرامش و لطافت پوست است. این یک روش درمانی برای پایان دادن به پاکسازی پوست صورت است و شما باید در طی این روند احساس آرامش، لطافت و نرمی را در پوست خود تجربه کنید. این ماسک علاوه بر این مزایا، مزیت تقویت کنندگی پوست جهت ایجاد ظاهری جوانتر را نیز دارد.

نتایج عمل پاکسازی پوست

نتایج عمل پاکسازی پوست

اثرات پاکسازی پوست عمیق و فوری است، بنابراین باید بتوانید بلافاصله نتایج را ببینید. در نتیجه این عمل پوست شما شاداب‌تر، شفاف‌تر و به وضوح درخشان به نظر می‌رسد، و خبری از منافذ پوستی و آلودگی‌های روی پوست شما نخواهد بود.

همچنین جوش‌های سرسیاه و سبوم موجود برطرف خواهد شد، اما باید بدانید که با گذشت زمان می‌توان منافذ پوست را دوباره مسدود شوند، که منجر به ایجاد لکه‌ها و جوش‌های سر سیاه می‌شود. به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای پاک سازی عمیق‌تر پوست صورت به طور مرتب به مرکز پاکسازی پوست در تهران مراجعه کنید.

بعد از انجام عمل پاکسازی پوست توصیه می‌کنیم از پاک کننده‌های عمیق روزانه و رعایت برنامه‌های بهداشتی روزانه پوست مانند استفاده از کرم‌های آبرسان استفاده کنید. درمانگر شما پس از درمان این موضوع را با شما در میان می‌گذارد تا بدانید که چگونه می‌توانید در خانه به نتایج مطلوب برسید.