هر آنچه از عمل زیبایی لیفت بدن باید بدانید.

جراحی لیفت بدن مزایای پزشکی و زیبایی فراوانی برای افراد دارد.

عمل لیفت امکان پوشیدن لباس‌های متنوع‌تر را به شما می‌دهد.

عمل لیفت امکان پوشیدن لباس‌های متنوع‌تر را به شما می‌دهد

افرادی که برای کاهش وزن بسیار سخت تلاش کرده‌اند می‌خواهند با پوشیدن لباس‌های جدید این موفقیت خود را نشان دهند. داشتن پوستی شُل و ناهموار، انتخاب لباس را محدود می‌کند. لیفت بدن به شما این امکان را می‌دهد که لباس زیبا و دلخواه خود را بپوشید و حتی بتوانید لباس‌های جذب به تن کنید.

انجام راحت‌تر فعالیت‌های روزانه و ورزش

انجام راحت‌تر فعالیت‌های روزانه و ورزش

افتادگی پوست موجب بروز جوش و حتی عفونت پوستی شده و فعالیت‌های روزانه را برایتان سخت‌تر می‌کند. به علاوه که مانع خوب ورزش کردن می‌گردد و این امر نهایتاً منجربه عدم تناسب و سلامتی می‌گردد. برداشتن پوست، چربی و بافت اضافه به شما این امکان را می‌دهد که راحت‌تر حرکت کنید.

چهره‌ای جوان‌تر و هموارتر

چهره‌ای جوان‌تر و هموارتر

عمل‌های پیکرتراشی که لیفت بدن هم جزء آن‌هاست، می‌تواند تاثیرات کاهش وزن بر روی پوست و تناسب اندام را بهبود ببخشد. در نتیجه عضلات بدن بهتر جلوه‌گر می‌شوند.

انجام چند عمل جراحی زیبایی به طور هم‌زمان

انجام چند عمل جراحی زیبایی به طور هم‌زمان

لیفت بدن عملی جامع است که مختص ویژگی‌های هر فرد طراحی می‌شود. انجام هم‌زمان چند عمل جراحی بر روی نواحی مختلف بدن باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه می‌شود. به علاوه اینکه آمادگی برای لیفت بدن این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید هرگونه عمل زیبایی که قصد انجامش را داشتید (مانند لیفت صورت یا پروتز سینه)، انجام دهید.

بهبود بهداشت شخصی

بهبود بهداشت شخصی

افتادگی پوست در ناحیه میانی بدن، قفسه سینه، کمر، ران‌ها، کفل، پاها و بازوها، تمیز کردن این نواحی را سخت‌تر می‌کند. بنابراین برداشتن پوست و بافت اضافه شما را قادر می‌سازد که بهتر بتوانید بهداشت شخصی خود را رعایت کنید؛ در نتیجه خطر ابتلا به سوزش و عفونت کاهش پیدا خواهد کرد. جراحی لیفت طبیعی بدن اعتماد به نفس شما را افزایش داده و باعث تسلی خاطر می‌گردد.

کاهش وزن بیشتر

کاهش وزن بیشتر

درست است که عمل لیفت بدن جایگزین رژیم غذایی و ورزش نیست و باید پس از رسیدن به وزن ایده‌آل انجام شود، اما برداشتن پوست، چربی و بافت اضافه نیز باعث کاهش وزن می‌گردد.

در جلسه مشاوره اولیه لیفت بدن در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا مزایایی که مختص شما است برایتان شرح داده می‌شود.