کاشت مو به روش ترکیبی به چه صورتی انجام می شود؟ هزینه ی این نوع از کاشت مو چقدر است ؟ مهمترین مزیت بهره مندی از کاشت مو به صورت ترکیبی چیست ؟ آیا شما نیز علاقه مند به داشتن موهای پرپشت هستید؟ آیا از ریزش موهای سرتان نگران شده اید؟ می توانید از کارایی روش کاشت مو به روش ترکیبی بهره مند باشید. در ادامه در نظر داریم، به طور کامل اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم، با ما همراه باشید.

کاشت مو به روش ترکیبی در واقع ترکیبی از دو روش کاشت موی متفاوت است که با کارایی مطلوب توانسته است توجه بسیاری را به سوی خود جلب کند. همانطور که میدانید روش کاشت مو می تواند متناسب با نوع و شرایطی که متخصص در پیش گرفته است متفاوت باشد. دو روش FUT  و FIT  از پرکاربردترین روش های موجود است که توانسته  محبوبیت بالایی داشته باشد. کاشت مو به روش ترکیبی در واقع اقدامی از این دو روش کاشت مو می باشد که قابلیت آن را دارد ناحیه ای از سر که عاری از مو است به طور کامل پوشش دهد.

در صورتی که حجم تاسی بسیار زیاد باشد، به راحتی می توان از مزایای این روش بهره مند شد. به منظور کاشت مو به روش ترکیبی حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید تا بتوانید از کیفیت نهایی مطمئن باشید، هرگونه سهل انگاری در کاشت مو می تواند دردسرهای بسیاری به همراه داشته باشد.  

مزیت کاشت مو به روش ترکیبی 

مزیت کاشت مو به روش ترکیبی 

کاشت مو به روش ترکیبی دارای مزایای بسیاری می باشد به همین دلیل می تواند در بسیاری از مواقع جایگزین خوبی برای سایر روش ها در نظر گرفته شود. این روش کاشت از موثرترین روش ها برای افزایش مو در نواحی بی مو  در نظر گرفته می شود. از مهمترین مزایای کاشت مو به روش ترکیبی می توان موارد زیر را نام برد:

  • قابل اطمینان ترین
  • به صرفه ترین
  • کوتاه ترین مدت زمان
  • برداشت گرفت به تعداد زیاد
  • کاشت موی وسیع

هر یک از این مزایای سبب شده است که در بسیاری از مواد برای کاشت مو ، متخصصان این روش را در اولویت قرار دهند. به شرطی می توانید از مزایای این روش بهره مند شوید که کلینیک های معتبر و پزشکان کاردان و کاربلد را در اولویت قرار دهید. مراکز نامعتبر معمولا برای جلب توجه کاربران ، هزینه ی کمتر می گیرند. به همین دلیل دقت کافی داشته باشید.

معایب کاشت مو به روش ترکیبی 

معایب کاشت مو به روش ترکیبی 

با همه  مزایای کاشت مو به روش ترکیبی ، به کارگیری این روش عاری از عیب نیست. البته بسیاری از چالش های مرتب برای این روش در اثر بکارگیری کلینیک های نامعتبر حاصل می شود. متخصصان بر این باور هستند که بزرگترین چالش مرتبط با کاشت مو به روش ترکیبی می تواند ایجاد زخم یا اسکار بر روی پوست باشد. البته با افزایش میزان کاشت می توان این مشکل را نیز برطرف کرد. یک پزشک کاردان با تجربه و تخصصی که دارد به راحتی می تواند مناسب ترین روش را برای این منظور انتخاب کند.

هزینه ی کاشت مو به روش ترکیبی

هزینه ی کاشت مو به روش ترکیبی

هزینه ی درخواستی برای کاشت مو به روش ترکیبی به پارامترهای مختلفی وابسته است و نمی توان یک قیمت مشخص بیان کرد. توجه کنید هرگاه برای این نوع از کاشت مو ، هزینه ی بسیار کمتری از شما خواسته شود در این صورت به کیفیت آن شک کنید. از مهمترین عوامل موثر در هزینه ی کاشت مو به صورت  ترکیبی می توان موارد زیر را نام برد:

  • نوع
  • مقدار
  • تعداد جلسات
  • اقدامات فرعی
  • کلینیک انتخابی پزشک مربوط

هر کدام از این موارد می تواند به مقدار قابل ملاحظه ای در هزینه ی نهایی این کاشت موثر باشد. به منظور اطلاع از هزینه های درخواستی می توانید با ما در تماس باشید. اطلاعات کامل توسط کارشناسان ما در اختیار شما قرار داده می شود. در جلسه ی مشاوره ای که توسط پزشکان برگزار می شود، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد شرایط کاشت به دست آورید.

کاندیدای مناسب برای کاشت مو به روش ترکیبی 

کاندیدای مناسب برای کاشت مو به روش ترکیبی 

چه فردی کاندیدای مناسب برای کاشت مو به روش ترکیبی می باشد؟ آیا هر فردی میتواند برای کاشت مو ، این روش را در اولویت قرار دهد یا نه ؟ متخصصان بر این باور هستند که استفاده از این روش برای افرادی که حجم طاس زیادی دارند، می تواند گزینه ی ایده آلی باشد. زیرا در این روش دو روش کاشت موثر در کنار هم اجرا می شود و اثر گذاری آن بیشتر است. اگر چه ممکن است هزینه ی درخواستی برای به کارگیری این نوع  از کاشت، نسبت به سایر روش ها بیشتر است ولی ارزش آن را دارد و میتواند بسیار موثر باشد.

اگر ریزش موی وسیعی دارد و بخش عظیمی از موهای شما در سرتان از بین رفته است می توانید با دریافت مشاوره ی لازم از پزشک مربوط این روش را در اولویت خود قرار دهید. یک پزشک کاردان به راحتی می تواند بهترین گزینه را برای شما معرفی کند.