ژل بلوترو Belotero

علاقه هر فردی به زیبایی و جذاب بودن کاملا ذاتی و طبیعی است. کاهش حجم صورت، ناشی از پیری بیماری یا شرایط ارثی ممکن است، منجر به تغییرات چشمگیری در ظاهر شود. استفاده از مواد پر کننده برای افزایش سطحی و عمیق بافت نرم یکی از چهار مداخله اصلی است که معمولاً برای پیری صورت استفاده می شود، که شامل روکش مجدد، اصلاح مجدد، زیبایی و جایگزینی است. این ژل جادویی با یک چشم به هم زدن یک چهره جوان، با طراوت و فوق العاده را برای شما به ارمغان می آورد. البته با ماندگاری طولانی مدت. این ژل انواع مختلفی دارد، مانند:

 • بلوترو هیدرو
 • بلوترو سافت
 • بلوترو لیپس و …

در این متن ما شما را با این محصول بی نظیر بیشتر آشنا می کنیم.

ژل لب بلوترو belotero

ژل لب بلوترو

از پرکننده های پوستی غیر دائمی مانند هیالورونیک اسید  (HA) برای تقویت لب استفاده می شود. ارزیابی ایمنی و کارایی یک ماده پرکننده با بافت نرم برای افزایش لب فوقانی ارائه می دهد. هنگامی که برای افزایش لب فوقانی استفاده می شود، به خوبی قابل تحمل، کارآمد و با دوام است.

محصولات بلوترو بیشتر در صورت و قسمت های مختلف آن از جمله : گونه ها، اطراف چشم ها، بینی و دهان و روی لب ها استفاده می شوند. تزریق این محصول از 15 تا 60 دقیقه طول می کشد. با ژل بلوترو می توانید، خطوطی را که در اطراف چشم، بینی و دهانتان هستند، پر کنید. چروک های زیر چشم خود را اصلاح کنید، چروک های پیشانی خود را حذف کنید و گونه ها و فک خود را تپل و پر کنید و لبه لب خود را جمع کنید، همچنین برخی از انواع زخم های آکنه و جوش های بینی را از بین ببرید.

ژل بلوترو توسط سازمان غذا و دارو(FDA)  در سال 2011 تأیید شده است و به روز ترین و کارآمد ترین ژل می باشد.

عوارض جانبی ایجاد کننده آن ممکن است، قرمزی، تورم و کبودی باشد که در زیر توضیح خواهیم داد.

تزریق این ژل بسیار آسان است. تزریق توسط یک پزشک متخصص آموزش دیده در مطب انجام می شود. شما می توانید یک متخصص آموزش دیده در زمینه استفاده از این محصولات را در وب سایت های بلوترو پیدا کنید. بیشتر افراد می توانند حتی بلافاصله پس از درمان به فعالیت های عادی خود برگردند.

قیمت ژل بلوترو

قیمت ژل بلوترو

قیمت این ژل بسیار مناسب است و بسته به نوع ژل و مقدار استفاده از آن متفاوت است.

قبل از شروع کار، پزشک ممکن است با استفاده از قلم، محل تزریق را روی صورت یا لب های شما ترسیم کند. در حال حاضر محصولات بلوترو حاوی لیدوکائین (ماده بیهوشی) هستند، تا به شما در راحتی تزریق و حین عمل و بعد از آن کمک کنند. اگر نگران درد هستید، ممکن است پزشک ابتدا ماده بی حسی را روی پوست شما بمالد، بنابراین اصلا نگران درد نباشید.

سپس ژل به صورت سطحی با استفاده از یک سرنگ ریز به پوست شما تزریق می شود. پس از تزریق ژل توسط پزشک، آن ناحیه را به آرامی ماساژ می دهند تا محصول برای تأثیر مطلوب پخش شود. تعداد تزریقات و محصول استفاده شده به کارهایی که انجام داده اید و میزان ترمیم یا بهبود مورد نظر بستگی دارد.

نتایج ممکن است به ازای هر فرد متفاوت باشد و به مقدار پرکننده استفاده شده بستگی دارد. مشخص نیست که ژل بلوترو در مورد زنان باردار یا شیرده یا افراد زیر 18 سال چگونه کار خواهد کرد و چه عوارضی به دنبال خواهد داشت، پس در این زمان ها از تزریق این ژل خودداری کنید.

ژل بلوترو برای چه کسانی مناسب است؟

ژل بلوترو برای چه کسانی مناسب است؟

این ژل بی نظیر برای بیشتر افراد بی خطر است. افرادی که دارای آلرژی شدید یا چندگانه، سابقه آنافیلاکسی یا آلرژی به پروتئین های باکتریایی گرم و مثبت هستند، نباید این روش درمانی را دنبال کنند. برای خانم ها یا آقایانی که هنوز سنی ندارند ولی صورت و چهره آن ها افتاده، لاغر و پر از چین و چروک است، این انتخاب مناسبی است.

عوارض جانبی

مانند هر تزریق، بلوترو ممکن است عوارض جانبی جزئی در محل تزریق ایجاد کند. عوارض جانبی شایع عبارتند از:

 • کبودی
 • تحریک ملایم پوست
 • تورم شدید
 • بی رنگی ندول ها
 • عوارض جانبی نادر در آزمایشات بالینی دیده می شود از جمله: بی حسی، سردرد، خشکی پوست، لغزش، ورم و تب پایین

عوارض جانبی شایع و نادر معمولاً طی چند روز برطرف می شوند. در صورت ادامه بیش از هفت روز از علائم با پزشک خود صحبت کنید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل

با این حال، بهتر است 24 ساعت پس از تزریق ژل از موارد زیر جلوگیری کنید:

 • ورزش یا فعالیت سنگین انجام ندهید.
 • در معرض نور خورشید قرار نگیرید.
 • دارو های ضد التهاب مصرف نکنید.
 • همچنین تا حد امکان از خوردن ضربه به قسمتی که ژل تزریق شده است، جلوگیری کنید.
 • در طی 24 ساعت بعد از تزریق ژل ممکن است مقداری درد و تورم در نزدیکی محل تزریق داشته باشید. استفاده از یک کیسه یخ می تواند موجب تسکین شود.

ژل بلوترو بالانس

ژل بلوترو بالانس

علاوه بر بوتاکس، پرکننده های چین و چروک صورت نوید خوبی در جوان سازی صورت بدون جراحی داده اند. در گذشته، مواد پرکننده در درجه اول محصولات پایه کلاژن بودند که به آزمایش پوست نیاز داشتند و می توانند با واکنش های آلرژیک همراه باشند. در چند سال گذشته محصولات پیشرفته تر و جدیدتری در دسترس قرار گرفته اند که تحمل بهتری دارند، ماندگاری بیشتری دارند و طبیعی ترند. پرکننده های اسید هیالورونیک محبوب ترین پرکننده هایی هستند که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند.

ژل تزریقی بلوترو بالانس یک تزریق نسخه ای است که به منظور موقت صاف کردن و پر کردن چین و چروک های بینی تا حد شدید و همچنین سایر خطوط و چین و چروک های متوسط ​​تا شدید دور لب و خط لبخند استفاده می شود.

به خطوط صورت و چین و چروک های حالت متوسط ​​تا شدید صاف کمک می کند، احساس طبیعی در لمس حرکات طبیعی و حالت های بدن را حفظ می کند. این یک درمان سریع و آسان است که نتایج فوری و قابل توجهی را ایجاد می کند و بدون نیاز به تکرار درمان است.

فیلر بلوترو

فیلر یا همان برجسته کننده ماده فاقد سم و هر گونه فرآورده شیمیایی است. فیلر بلوترو برای تمام افراد کارایی دارد. همچنین به دلیل ساختار و عملکرد مناسبی که دارد، می توان آن را در لایه های رویی پوست صورت تزریق کرد، بدون اینکه هیچ مشکلی ایجاد کند. بسیار هم طبیعی و عادی به نظر می رسد و برای همیشه شما را از سیاهی زیر چشم و خطوط نازک راحت می کند. این گزینه مناسبی است که می توان آن را جایگزین جراحی های زیبایی کرد.