سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) تزریق فیلر EVOLENCE® را جهت بهبود و اصلاح چین و چروک‌ها و خطوط متوسط تا عمیق مانند خطوط میان بینی و لب، تایید کرد. EVOLENCE® یک فیلر پوستی پیشرفته و مبتنی بر کلاژن است. در حالیکه این محصول نسبتاً جدید است اما علاوه بر بازارهای ایالات متحده در بازارهای کانادا، اروپای شرقی و غربی و خاورمیانه موجود است.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

EVOLENCE® نماینده نسل جدید فیلرهای صورت است، یک عامل ساختاری خلاقانه که نتایجی خوب و فوری را در بر دارد و جایگزین کلاژن‌های از دست رفته پوست می‌شود. با توجه به میراث ارزشمندی که شرکت تولید کننده EVOLENCE® در زمینه محصولات پوستی دارد پیش‌بینی می‌شود که این محصول بتواند مضاف بر درمان‌های زیبایی حال حاضر مورد استفاده قرار بگیرد.

EVOLENCE® پیشرفتی در زمینه علم زیبایی محسوب می‌شود. کلاژن یکی از بخش‌های اساسی پوست است که 80% درمیس (غشاء میانی پوست) را تشکیل می‌دهد و به استحکام، ساختار و پشتیبانی و جوانسازی پوست کمک می‌کند. تولید کلاژن با بالا رفتن سن افراد ضعیف شده و در پوست از بین می‌رود، در نتیجه پوست دچار چین و چروک، خطوط و تورفتگی‌های ناخوشایندی می‌شود.

EVOLENCE® که از تکنولوژی GLYMATRIX™ استفاده می‌کند، کلاژنی که از منابع طبیعی به دست آمده است را جایگزین کلاژن‌های از دست رفته پوست می‌کند و با این کار به نواحی خالی پوست حجم داده و منجربه پشتیبانی ساختاری آن می‌شود، در نتیجه پوست ظاهری جوان‌تر پیدا خواهد کرد. علاوه بر این در استفاده از این محصول نیازی به پیش-تست نیست و تکنولوژی GLYMATRIX™ باعث دوام بیشتر EVOLENCE® نسبت به دیگر فیلرهای پوستی شده است.

این محصول در لایه‌های میانی و عمیق درمیس تزریق می‌شود.

نتایج این درمان فوراً قابل رویت خواهد بود و کمترین میزان کبودی و ورم را دارد، این ویژگی‌ها به پزشک و بیمار اجازه می‌دهد تا بتوانند میزان اصلاح چین و چروک‌ها را با دقت بیشتری اندازه‌گیری کنند. استفاده از EVOLENCE® جهت ترمیم و اصلاح چین و چروک‌های متوسط و عمیق مانند خطوط میان بینی و لب توصیه می‌شود. این محصول در لایه‌های میانی و عمیق درمیس تزریق می‌شود. حالا فیلر کلاژنی را در اختیار داریم که نیازمند پیش-تست نیست و نتایجی عالی، فوری و طبیعی را در بر دارد. همچنین این درمان کمترین دوره نقاهت را دارد. EVOLENCE® نتایجی پایدار و قابل پیش‌بینی را برای همه بیماران با هر درمانی فراهم می‌کند.

درباره EVOLENCE®

EVOLENCE® یک فیلر پوستی است که ساختارش بر اساس کلاژن می‌باشد و درمانی طولانی مدت برای چین و چروک‌های متوسط و عمیق محسوب می‌شود. شما می‌توانید نتایج این درمان را فوراً مشاهده کنید و دوره نقاهت آن بسیار کم است. به لحاظ بالینی اثبات شده که نتایج این درمان تا 6 ماه ماندگاری دارد. بر خلاف فیلرهای پوستی دیگر که از اسید هیالورونیک (HA) استفاده می‌کنند و برای تاثیرگذاری آب را جذب می‌کنند، EVOLENCE® دارای یک عامل ساختاری ماتریس سه بعدی کلاژن است. تزریق EVOLENCE® کمترین میزان درد، ورم و کبودی را در پی خواهد داشت. EVOLENCE® مانند بسیاری دیگر از محصولات برای ایجاد پیوند از مواد شیمیایی استفاده نمی‌کند و به جای آن از شکر طبیعی برای ایجاد ماندگاری بیشتری بهره می‌برد. پیوندهای کلاژنی EVOLENCE® با استفاده از تکنولوژی GLYMATRIX™ که از شکر طبیعی D-Ribose استفاده می‌کند، ایجاد شده‌اند. فرآیند GLYMATRIX™  جهت اهداف ذیل طراحی شده است:

  • تقلید از کلاژن طبیعی موجود در پوست با ایجاد چهارچوب ساختاری صحیح و پیوندهایی پایدار جهت اطمینان از طول عمر فیلر
  • ارائه نتایج پایدار و قابل پیش‌‍بینی
  • استفاده از عناصر طبیعی برای کسب نتایج طبیعی

کلاژن طبیعی که در EVOLENCE® به کار می‌رود شبیه‌ترین کلاژن به کلاژن انسان است و دهه‌هاست که در کاربردهای پزشکی مختلفی به طور موثر به کار می‌رود، مانند استفاده در دریچه قلب مصنوعی. این نسل جدید از فیلر کلاژنی جهت تزریق به نواحی میانی و عمیق درمیس تولید شده است و هدف آن اصلاح و ترمیم چین و چروک‌ها و خطوط متوسط و عمیق است، مانند خطوط میان بینی و لب‌. شایع‌ترین عوارض جانبی تزریقات EVOLENCE® مربوط به محل انجام تزریق بوده و شامل درد، ورم ملایم و قرمزی می‌باشد. عوارض جانبی دیگری که نادر هم می‌باشد شامل توسعه نواحی کوچک و سفتی در زیر پوست و در ناحیه تحت درمان است که ممکن است با فشردن آن ناحیه متوجهش شوید. تست‌های دقیقی بر روی EVOLENCE® صورت گرفته و مطالعات بالینی نشان داده‌اند که این درمان کاملاً بی خطر و موثر است.