اگر می‌خواهید گونه‌هایی حجیم‌تر و جوان‌تر داشته باشید، تزریق ژل گونه یکی از بهترین راه‌های دستیابی به این هدف است. تزریق فیلرهای پوستی بهترین راهکاری برای بازیابی حجم و لیفت کردن گونه‌ها است. با این درمان می‌توان افتادگی و ضعف گونه‌ها را رفع کرد. فیلرها در انواع مختلف موجود هستند و تنوع بسیار زیادی دارند، اما مناسب‌ترین فیلر برای گونه کدام است؟ متخصصان می‌گویند که بهترین انتخاب Juvéderm Voluma XC می‌باشد.

Juvéderm Voluma XC چیست؟

Juvéderm Voluma XC چیست؟

این فیلر حاوی اسید هیالورونیک می‌باشد، ماده‌ای که به طور طبیعی در بدن تولید شده و بیشتر در مفاصل و بافت‌های پیوندی یافت می‌گردد. این فیلر به نواحی از گونه تزریق می‌شود که در اثر روند پیری پوست حجم خود را از دست داده‌اند. زمانی که تزریق این ژل را انجام دادید نتایج آن فوراً پدیدار شده و شاهد بهبود بافت پوست و خطوط گونه خواهید بود. نتایج این درمان کاملاً طبیعی است.

نتایج تزریق ژل ژوویدرم ولوما XC چقدر ماندگاری دارد؟

نتایج تزریق ژل ژوویدرم ولوما XC چقدر ماندگاری دارد؟

زمان دقیق ماندگاری Juvéderm Voluma XC در افراد مختلف متفاوت است، اما به طور کلی نتایج تزریق این ژل گونه تا دو سال ماندگاری دارد. این مدت زمان ماندگاری چیزی حدود دو برابر فیلرهای دیگر است، بنابراین تزریق Juvéderm Voluma XC به گونه یکی از بهترین انتخاب‌ها است.

دوره نقاهت تزریق ژل Juvéderm Voluma XC چقدر است؟

دوره نقاهت تزریق ژل Juvéderm Voluma XC چقدر است؟

تزریق این ژل یک درمان حداقل تهاجمی است که درد و دوره نقاهت بسیار کمی دارد. پس از این درمان عموماً هیچ عوارض جانبی خاصی وجود ندارد و می‌توانید به کارهای روزمره خود باز گردید. در برخی موارد عوارض جانبی کمی نظیر قرمزی، سفتی و حساسیت پوست گونه وجود خواهد داشت. همچنین ممکن است برخی افراد کمی تغییر رنگ یا کبودی پوست را تجربه کنند.

اگر می‌خواهید گونه‌هایتان حجم از دست رفته خود را باز یابند و به ظاهری جوان‌تر و پوستی شفاف‌تر دست پیدا کنید تزریق ژل Juvéderm Voluma XC بهترین انتخاب خواهد بود. می‌توانید برای تنظیم وقت جلسه مشاوره تزریق ژل در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا با ما تماس بگیرید.