کاشت ابرو یکی از اصلی ترین روش هایی است که فرد می تواند از این طریق ابروهای دلخواه خود را بکارد و زیبایی خود را چند برابر کند. کاشت ابرو بیشتر برای افرادی که ابروهای بی حالت و کم پشتی دارند استفاده می شود.ما در این مقاله قصد داریم که به شما بگوییم اصلاح بعد از کاشت ابرو چگونه باید انجام شود تا آسیبی به ابروهای شما وارد نشود.

ابرو یکی از اصلی ترین قسمت های صورت می باشد که هنگامی که با افراد ارتباط برقرار می کنیم یکی از چیزهایی است که در برخورد اول به چشم می خورد و دیگران به آن دقت می کنند. پس زیبایی ابروها یک امر مهم در صورت هر فرد می باشد. امروزه روش های زیادی برای زیبایی ابروهای شما وجود دارد که شما می توانید با تحقیق کردن راجع به آن ها یک روش خوب را برای ابروهای خود در نظر بگیرید و به زیبایی آن ها بپردازید.

کاشت ابرو علاوه بر زیبایی که به ابروهای شما می بخشد همانند سایر جراحی ها عوارض خود را نیز دارد و ممکن است بعد از جراحی اطراف چشم های شما دچار ورم شود و همچنین ایجاد سوزش و خارش در اطراف چشم شما به وجود می آید که این علائم کاملا طبیعی می باشند و با گذشت زمان از بین می روند.

در اصلاح بعد از کاشت ابرو باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در اصلاح بعد از کاشت ابرو باید به چه نکاتی توجه کرد؟

کاشت ابرو نیز همانند سایر جراحی ها به مراقبت های پس از جراحی نیز نیازمند می باشد و اگر مراقبت های بعد از جراحی به خوبی انجام شود هیچ گونه آسیبی به ابروهای فرد وارد نمی شود. اما رعایت نکردن مراقبت های بعد از کاشت ممکن است مشکلاتی را برای ابروی شما ایجاد کند. بنابراین بهتر است بعد از کاشت به ترمیم و اصلاح صحیح ابرو های خود بپردازید و آن ها را نادیده نگیرید.

بهترین زمان اصلاح بعد از کاشت ابرو 

بهترین زمان اصلاح بعد از کاشت ابرو

اکثر افرادی که اقدام به کاشت ابرو می کنند بعد از انجام این کار همیشه این سوال برای آنها پیش می آید که بهترین زمان اصلاح بعد از کاشت ابرو چه زمانی است و چه موقع می توانند ابروهای خود را اصلاح کنند؟

بلافاصله بعد از کاشت و حتی چند روز بعد از انجام این کار اصلاح کردن ابروها هرگز توصیه نمی شود اما برای اطمینان بیشتر جواب این سوال را باید از پزشک متخصص خود بپرسید زیرا پزشک با توجه به نوع پوست و بدن و شدت جراحی به شما می گوید که چه زمانی بهتر است شما ابروهای خود را اصلاح کنید. توجه داشته باشید که خودسرانه به اصلاح ابروهای خود نپردازید و حتما از پزشک معالج خود سوال بپرسید. و از آرایش کردن ابرو های خود تا زمان بهبودی کامل خودداری کنید تا نتیجه ی اثر بخشی را دریافت کنید.

اصلاح ابرو با قیچی

اصلاح ابرو با قیچی

بعد از اینکه پزشک به شما گفت که در چه زمانی می توانید ابروهای خود را اصلاح کنید بهتر است هنگام اصلاح از قیچی برای کوتاه کردن و مرتب کردن ابروهای خود استفاده کنید زیرا کمترین آسیب را به ابروهای شما وارد می کند. اگر می خواهید از موچین برای مرتب کردن ابروهای خود استفاده کنید بهتر است در استفاده از آن بسیار محتاط باشید تا به کاشت ابروی شما آسیبی را وارد نکند و برای انجام اصلاح بعد از کاشت ابرو بهتر است به یک آرایشگر حرفه ای و باتجربه مراجعه کنید و از او بخواهید تا ابروی شما را مرتب کند.

علاوه بر موارد ذکر شده همچنین می توانید از وکس های مناسب با اصلاح ابرو استفاده کنید. وکس ها معمولا برای افرادی که کاشت ابرو انجام داده اند بسیار مناسب می باشد زیرا هنگام برداشتن ابروها شما هیچ دردی را احساس نمی کنید و ابروهای شما به راحتی تمیز می شود. یکی از دلایلی که وکس در بین مردم محبوب و پرطرفدار می باشد این است که زمانی که شما از وکس برای تمیز و مرتب کردن ابروهای خود استفاده می کنید در این روش خیلی دیرتر از سایر روش ها ابروهای شما رشد می کنند.

اصلاح بعد از کاشت ابرو اگر خیلی زیاد انجام شود و شما مدام با اصلاح کردن ابروهای خود بپردازید ممکن است روی کاشت شما اثرات خیلی منفی را به جای بگذارد و باعث از بین رفتن فولیکول های موجود و همچنین از بین رفتن کاشت شما نیز کی شود. پس سعی کنید در اصلاح ابروهایتان زیاده روی نکنید و هنگام برداشتن آن ها از موچین خیلی کم استفاده کنید و بیشتر از قیچی و وکس جهت مرتب کردن ابروهای خود استفاده کنید تا بعدا پشیمان نشوید.