خانم‌ها و آقایانی که از طاسی سر، ریزش موی گسترده یا کم پشت شدن موهای خود رنج می‌برند، کاندیداهای خوبی برای کاشت موی طبیعی هستند.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و کاشت مو هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.

برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

کاشت مو طبیعی بدون جراحی مزایایی را در بر دارد که در اینجا به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • این روش تنها درمان دائمی برای ریزش مو است و تنها از این راه می‌توان تراکم موها را بیشتر کرد. تشخیص فرق بین موهای کاشته شده و موهای طبیعی سخت خواهد بود.
  • کاشت موی طبیعی بهترین درمان ریزش مو و طاسی برای آقایان و خانم‌ها است.
  • زمانی که روند درمان تکمیل شد فرد می‌تواند از نتایج دائمی آن لذت ببرد. در این درمان نیازی به حفظ و نگهداری نتایج نیست.
  • پس از اینکه موها کاشته شد می‌توانید آن‌ها را هر مدلی که دوست دارید حالت داده، بلند کرده و یا رنگ کنید.

انواع کاشت موی طبیعی

انواع کاشت موی طبیعی

در این روش موها از ناحیه پشت سر داوطلب و یا نواحی دیگر بدن برداشته شده و در ناحیه مورد نظر که دچار طاسی است کاشته می‌شود. انواع کاشت موی طبیعی عبارتند از:

کاشت مو با روش FUT

این روش که با عنوان پیوند واحد فولیکولار هم شناخته می‌شود یکی از متداول‌ترین روش‌های کاشت مو به حساب می‌آید. در این روش از گرافت‌هایی حاوی 1 الی 4 تار مو استفاده می‌شود. با استفاده از این روش می‌توان در هر جلسه هزاران تار مو را کاشت. تکنیک FUT برای افرادی مناسب است که طاسی آن‌ها زیاد است چون با استفاده از این روش می‌توان در یک جلسه تعداد موی بیشتری کاشت.

کاشت مو با روش FUE

کاشت مو با روش FUE

این تکنیک با عنوان استخراج واحد فولیکولار شناخته می‌شود. با استفاده از این روش می‌توان موها را در دسته‌ها و گروه‌های کوچک کاشت. در روش FUE موها از ناحیه مورد نظر استخراج شده و یک به یک در محل طاسی سر کاشته می‌شوند. این روش برای افرادی مناسب است که نیاز به کاشت موی کمتر دارند.

کاشت موی بلند

این روشی جدید پیشرفته برای بازیابی و ترمیم موها است. کاشت موهای بلند در این روش باعث می‌شود که داوطلب بلافاصله پس از کاشت مو بتواند شاهد نتیجه درمان باشد. از مزایای کاشت مو غیرجراحی این است که هیچ بخیه و اِسکاری بر جای نمی‌ماند و فرد می‌تواند فوراً نتایج را مشاهده کند. البته موهای کاشته شده در این روش پس از 3 ماه ریخته و دوباره شروع به رشد می‌کنند.

کاشت موی بدن

کاشت موی بدن

در حالت ایده‌آل کاشت موی سر، موهای مورد نیاز از ناحیه پشت سر برداشته می‌شوند اما اگر فرد در این ناحیه موی کافی نداشته باشد ناچاراً باید موها را از نواحی دیگر بدن برداشته و در ناحیه طاسی سر کاشت. در این موارد ممکن است موهای مورد نیاز از ناحیه پاها، بازوها، کمر، سینه و یا حتی زیر بغل برداشته شوند.

مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات کاشت مو طبیعی است که با توجه به شرایط هر فرد روش‌های مختلفی از جمله FUT، FUE و PRP، مزوتراپی و درمان با سلول‌های بنیادی را ارائه می‌دهد. این روش‌ها از معتبرترین، محبوب‌ترین و طبیعی‌ترین روش‌های درمان طاسی و ریزش مو هستند. متخصصان مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا از مجرب‌ترین و با تجربه‌ترین متخصصان در زمینه کاشت مو هستند. می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کاشت مو و یا رزرو جلسه مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.