ادعاهای جسورانه در مورد کسب نتایج موفقیت‌آمیز از عمل کاشت مو در چنین بازار رقابتی بسیار آسان است. اما کلینیک ما با ارائه کاشت مو با ضمانتنامه کتبی کاملاً از ادعاهای خود پشتیبانی می‌کند. ما فقط افرادی را برای انجام این درمان می‌پذیریم که انتظاراتی واقع‌بینانه داشته باشند و ما مطمئن باشیم که می‌توانیم درمان این افراد را کاملاً تضمین نماییم. ما به توانایی خود در حل مشکل ریزش موی شما اعتماد کامل داریم به همین دلیل هم عمل کاشت مو با ضمانت کتبی را به مراجعه‌کنندگان خود ارائه می‌دهیم.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و کاشت مو هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.

برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

با انجام کاشت مو در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا می‌توانید مطمئن باشید که به نتایج دلخواه خود دست پیدا می‌کنید؛ اگر نتوانستیم طی جلسات تعیین شده به نتایج تضمین شده خود دست یابیم، تا زمانی که درمان جواب داده و نتایج تضمین شده پدیدار شوند بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه اضافه درمان را ادامه خواهیم داد، البته این اتفاق به ندرت می‌افتد.

برخی از پایین‌ترین نرخ‌های درمان مجدد در جهان

برخی از پایین‌ترین نرخ‌های درمان مجدد در جهان

بسیاری از کلینیک‌ها هستند که درمان‌های خود را تضمین نمی‌کنند و قطعاً اینکه شخصی بخواهد دوباره درمان را تکرار کند خوشایند ما و حتی مطلوب خود فرد نیست. به همین دلیل ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا به نتایج وعده داده شده دست یافته و از نیاز به درمان مجدد جلوگیری نماییم.

ممکن است 2 نفر از هر 10 داوطلب کاشت مو نیاز به انجام مجدد درمان داشته باشند. با توجه به سال‌ها تجربه در زمینه کاشت مو حالا دیگر می‌توانیم افرادی که کاشت مو برایشان مناسب نیست و یا نمی‌توانند به نتایج مورد نظر خود دست پیدا کنند را تشخیص دهیم، به همین دلیل در صورت برخورد با چنین افرادی در جلسه مشاوره، درمان آن‌ها را به عهده نمی‌گیریم. در اینجا به برخی دلایل عدم رشد مناسب موهای کاشته شده اشاره می‌کنیم.

دلایل متداول عدم رشد مناسب موهای کاشته شده

دلایل متداول عدم رشد مناسب موهای کاشته شده

1- تراکم ناحیه اهداء و کیفیت فولیکول‌های مو

ممکن است در موارد بسیار نادری نتوان تعداد فولیکول‌هایی که ضمانت شده‌اند را استخراج کرد و از آنجایی که ما کاشت مو با ضمانت را ارائه می‌دهیم در انتخاب بیماران خود بسیار دقت می‌کنیم. تراکم ناحیه اهداء یکی از معیارهای کلیدی است که در جلسه مشاوره مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌‌دهیم. در جلسه مشاوره ناحیه اهداء در زیر میکروسکوپ تحت بررسی قرار می‌گیرد تا از فراوانی و کیفیت فولیکول‌ها اطمینان حاصل شود.

این کار باعث می‌شود که در مورد رشد این فولیکول‌ها در آینده یقین بهتری داشته باشیم. از هر 7 نفری که به ما مراجعه می‌کنند درمان یک نفر به دلیل به دلیل عدم تراکم مناسب ناحیه اهداء رد خواهد شد. دکتر معمولاً برای چنین افرادی گزینه‌های درمانی دیگری را پیشنهاد می‌دهد یا ابتدا سعی می‌کند تا با تجویز مکمل‌ها موهای ناحیه اهداء را تقویت کرده و سپس با انجام درمان‌های ترکیبی به نتایجی بهینه دست یابد.

مهارت دکتر

2- مهارت دکتر

تمام فرآیند درمان از لحظه ثبت درخواست تا آخرین مرحله دائماً تحت نظارت دکتر خواهد بود. فرآیندهای درمانی در کلینیک ما با دقت زیادی انجام می‌شود تا مراجعه‌کننده کاملاً راحت بوده و استانداردهای لازم کاملاً رعایت شود. همه جنبه‌های فرآیندهای درمانی در کلینیک ما دائماً تحت نظارت بوده و استانداردهای کیفیت به طور ماهانه بررسی می‌شوند.

همانطور که معلوم است موهای ناحیه اهداء محدود هستند بنابراین نحوه انتقال و بهینه‌سازی واحد‌های فولیکولار و حفظ آن‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. البته افراد با یکدیگر متفاوت هستند و برخی افراد به آزمایش‌های بیشتری نیاز خواهند داشت. ما در تخمین تعداد گرافت‌ها بسیار با دقت و محافظه‌کارانه عمل می‌کنیم تا بتوانیم تعهدات خود را به درستی اجرا کرده و انتظارات بیمار را نیز برآورده نماییم. ما از آخرین تکنولوژی‌ها و تکنیک‌ها بهره می‌بریم اما خیلی با استفاده از ماشین‌های برنامه‌ریزی شده برای برداشت مو موافق نیستیم.

در واقع ما ترجیح دادیم تا بر روی آموزش و ارتقاء مهارت‌های تیم فنی خود سرمایه‌گذاری کنیم تا بر روی آخرین فناوری‌های روباتیک. مجموع تجربه تیم تکنسین‌های ما 80 سال است و حداقل بر روی 2000 مورد مختلف کار کرده‌اند. از آنجایی که مهارت‌های تیم درمان ما بسیار متنوع است و رویکردی مطمئن نسبت به عملکرد خود داریم، هر کدام از اعضای تیم پزشکی می‌توانند درمان را با مهارت بسیار بالایی انجام داده و به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند. تجربه و ارتباطی که در تیم پزشکی ما وجود دارد واقعاً بی‌نظیر بوده و باعث شده تا مراجعه‌کنندگان ما با اطمینان خاطر و راحتی تمام عمل کاشت مو را انجام دهند.

کیفیت خدمات پس از درمان

 3- کیفیت خدمات پس از درمان

ما کاملاً درک می‌کنیم که بسیاری افراد دوست دارند که عمل کاشت موی‌شان جزء اسرار و محرمانه باقی بماند و ما سعی می‌کنیم تا با ارائه بهترین خدمات پس از درمان این راز همچنان مخفی بماند. ما در روزها و هفته‌های پس از درمان کاملاً همراه شما خواهیم بود تا بتوانید در کمترین مدت زمان به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید و فرآیند دوره نقاهت را با راحتی هر چه تمامتر طی کنید. کاشت مو با ضمانت کتبی یکی از عواملی است که ما را وادار می‌کند تا در پی جلب رضایت صد در صدی شما باشیم.

فولیکول‌ها فقط در محیط مساعدی رشد می‌کنند که امکان تکثیر سلول‌ها در آن فراهم باشد.

درست است که ما از عملکرد خود اطمینان کامل داریم اما نباید نقش خود فرد را در کسب نتایج مطلوب نادیده گرفت. فولیکول‌ها فقط در محیط مساعدی رشد می‌کنند که امکان تکثیر سلول‌ها در آن فراهم باشد، به همین دلیل باید در 14 روز اولیه پس از کاشت مو، بیشترین مراقبت‌ها را به عمل آورد. تیم مراقبت‌های پس از درمان ما دارای سال‌ها تجربه است و می‌تواند به بهترین شکل ممکن بیماران تحت درمان ما را طی روزها و هفته‌های پس از درمان راهنمایی نماید. تیم پشتیبان ما 24 ساعته پاسخگوی شما خواهد بود. همه سعی ما جلب رضایت شما و کسب بهترین نتایج ممکن است.

جلوگیری سیستم ایمنی بدن از رشد فولیکول‌ها

4- جلوگیری سیستم ایمنی بدن از رشد فولیکول‌ها

برخی چیزها در زندگی غیر قابل کنترل هستند. ممکن است در طی فرآیندهای نظارت بر داوطلب و معاینات پیش از عمل کاشت مو مشخص شود که انجام این عمل خطراتی جدی را در پی دارد و ممکن است بدن فولیکول‌های کاشته شده را پس بزند و هیچ نتیجه‌ای از این درمان حاصل نشود. البته پس زدن موهای کاشته شده توسط سیستم ایمنی بدن مشکلی است که بسیار به ندرت اتفاق می‌افتد اما باید نسبت به احتمال وقوع آن کاملاً آگاه باشید.

به همین دلیل است که ما عمل کاشت مو با ضمانتنامه کتبی را انجام می‌دهیم و نسبت به اقدامات و احتیاط‌های پیش و پس از درمان بسیار حساس هستیم. اما در صورتی که فولیکول‌های کاشته شده توسط سیستم ایمنی بدن پس زده شدند، بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه اضافه، فولیکول‌های جدیدی را جایگزین آن‌ها خواهیم کرد. اگر به هر دلیل امکان جایگزین کردن فولیکول‌ها وجود نداشت یا خطراتی را در پی داشت، هزینه فولیکول‌های پس زده شما را به شما باز خواهیم گرداند.

روند ارزیابی و انتخاب ما برای انجام این درمان بسیار سختگیرانه است. ما بیشتر انرژی خود را بر روی انجام درمانی بدون نقص و با استانداردهای جهانی متمرکز می‌کنیم و سعی می‌کنیم تا بهترین خدمات ممکن را به مراجعه‌کنندگان خود ارائه دهیم. به همین دلیل است که نرخ نیاز به درمان مجدد در کلینیک ما نسبت به دیگر کلینیک‌ها بسیار پایین است و تقریباً زیر 2% می‌باشد.