کاشت مو به روش FUE یکی از متداول‌ترین روش‌های درمان ریزش مو برای آقایان است. در کاشت مو به روش FUE یا استخراج واحد فولیکولار، معمولاً گروهی از فولیکول‌های مو یا گرافت‌ها از ناحیه پشت سر برداشته شده و در نواحی که دچار ریزش یا کچلی هستند کاشته می‌شوند. این درمان تحت بی‌حسی موضعی انجام شده و بیمار طی انجام عمل هیچ‌گونه دردی را احساس نمی‌کند، حتی می‌توان بدون هیچ مشکلی استخراج و کاشت 3000 گرافت مو را انجام داد. دوره نقاهت این روش بسیار کوتاه بوده و اِسکار ناشی از آن بسیار نامحسوس و غیر قابل مشاهده است، بنابراین فرد در آینده می‌تواند هر چقدر که دوست دارد موهای خود را کوتاه کند.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و کاشت مو هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.

برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

توصیه می‌شود که پس از انجام عمل در درمان‌های تکمیلی هم شرکت کنید تا فرآیند رشد مو تسریع شده و دوره نقاهت با موفقیت کامل طی شود. می‌توان برای کسب نتایج بهتر پس از کاشت مو به روش FUE درمان‌هایی نظیر PRP و لیزردرمانی را مورد استفاده قرار داد.

نئوگرافت یکی از پیشرفته‌ترین تکنیک‌های کاشت مو به روش FUE می‌باشد که می‌توان برای خانم‌ها و آقایان از آن استفاده کرد. در کاشت مو به روش FUE و با استفاده از تکنیک نئوگرافت هیچ اِسکار خطی بر جای نمانده و بافت‌های اطراف مو هیچگونه آسیبی نمی‌بینند. بعلاوه دوره نقاهت این درمان بسیار کوتاه است.

کاشت مو به روش FUE به نوعی علم و هنر ترمیم مو را متحول ساخته است.

با استفاده از این تکنولوژی جدید کاشت مو می‌توان فولیکول‌های مو را با دقت و کنترل بسیار از ناحیه اهداء استخراج کرده و فوراً آن‌ها را در ناحیه مورد نظر کاشت. کاشت مو به روش FUE به نوعی علم و هنر ترمیم مو را متحول ساخته است. این تکنیک حداقل تهاجمی یکی از پیچیده‌ترین تکنیک‌هایی است که امروزه وجود دارد و با استفاده از آن می‌توانید به ظاهر مطلوبی که در نظر دارید دست یابید.

عمل کاشت مو به روش FUE

عمل کاشت مو به روش FUE

مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا یکی از پیشتازان عرصه کاشت و ترمیم مو برای خانم‌ها و آقایان می‌باشد. کاشت مو به روش FUE و با تکنیک نئوگرافت یکی از منحصر به فردترین درمان‌ها در این زمینه است که بسیاری از نواقص و چالش‌های روش‌های دیگر کاشت مو را ندارد. برخی از نواقص روش‌‍های دیگر عبارتند از زمان طولانی عمل کاشت مو، آسیب زدن به فولیکول‌های موهای مجاور و هزینه بالای هر جلسه. نتایج حاصل از این درمان بسیار طبیعی هستند.

مرحله اول : آماده کردن موها

ابتدا موها شسته شده و ناحیه پشت و کناره سر (از گوش تا گوش) شِیو می‌شود. دکتر نواحی تحت درمان را بی‌حس می‌کند و سپس با استفاده از یک پانچ الکترونیک گرافت‌های مو را تک به تک استخراج می‌نماید. پوششی ضد عفونی کننده بر روی ناحیه اهداء قرار داده می‌شود که همان روز پس از عمل برداشته خواهد شد.

مرحله دوم : استخراج موها

در این مرحله گرافت‌های مو با استفاده از یک پانچ الکترونیکی 0.9 میلیمتری استخراج شده و به گرافت‌هایی شامل یک، دو یا سه تار مو دسته‌بندی می‌شوند. پس از این مرحله گرافت‌های مو توسط تکنسین‌ها آماده کاشت می‌شوند. فرآیند کاشت مو عموماً چیزی بین 1 الی 3 ساعت طول می‌کشد که این مدت زمان به تعداد گرافت‌هایی که باید استخراج شوند بستگی دارد.

مرحله سوم : کاشت موها

پیش از اینکه عمل کاشت موها آغاز شود، خط موی جلوی سر مشخص می‌گردد. سپس دکتر با استفاده از سوزنی ظریف شکاف‌هایی کوچک را در ناحیه مورد نظر ایجاد کرده و گرافت‌های مو را تک به تک در آن‌ها قرار می‌دهد. گرافت‌های مو به طور یکسان در این شکاف‌های ایجاد شده قرار می‌گیرند، دکتر طی این فرآیند سعی می‌کند تا گرافت‌ها را در جهت و زاویه طبیعی موهای سر و با تراکم مناسب بکارد. این فرآیند چیزی بین 1 الی 4 ساعت طول می‌کشد که این مدت زمان به تعداد گرافت‌هایی که باید کاشته شوند بستگی دارد.

مزایای کاشت مو به روش FUE

مزایای کاشت مو به روش FUE

نتایج عالی: نتایج این درمان هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها به اندازه‌ای طبیعی است که می‌توانند استایل موهای خود را نیز انتخاب کنند. تکنولوژی پیشرفته: تکنیک نئوگرافت یک تکنولوژی اتوماتیک و حداقل تهاجمی است که دوره نقاهت آن کوتاه‌تر است، بنابراین در فاصله کمی پس از عمل کاشت مو می‌توانید به فعالیت‌های روزانه خود باز گردید.

درمانی ملایم: کاشت مو به روش FUE تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. درد این روش بسیار کم بوده و هیچ برش، اِسکار یا جای بخیه محسوسی بر جای نمی‌گذارد. افرادی که کاشت مو به روش FUE و با تکنیک نئوگرافت را انجام می‌دهند روز پس از عمل می‌توانند به فعالیت‌های روزانه خود باز گردند.

کاشت مو به روش FUE ظاهر و احساس شما را بهبود می‌بخشد

کاشت مو به روش FUE ظاهر و احساس شما را بهبود می‌بخشد

ابتلا به ریزش مو و کچلی در عین اینکه بخشی از روند طبیعی بالا رفتن سن می‌باشد اما می‌تواند بسیار بر روی احساسات فرد تاثیر بگذارد. در این مرحله است که افراد به دنبال راهکاری برای متوقف ساختن این فرآیند می‌گردند، از آنجایی که این فرآیند همیشه چالش‌برانگیز بوده، معمولاً نتایجی که افراد کسب می‌کنند برایشان رضایت‌بخش نیست. کاشت مو به روش FUE و با استفاده از تکنیک نئوگرافت یکی از راهکارهای دائمی برای ریزش مو و طاسی است که اکثر خانم‌ها و آقایان می‌توانند از طریق آن به نتایج طبیعی و دلخواه خود دست پیدا کنند.

آیا تکنیک نئوگرافت برای من مناسب است؟

آیا تکنیک نئوگرافت برای من مناسب است؟

معمولاً خانم‌ها و آقایانی که موهای ناحیه روی سر و جلوی سرشان کم پشت و نازک شده است کاندیدهای خوبی برای کاشت مو با تکنیک نئوگرافت هستند. از آنجایی که در این روش موها از ناحیه اهداء که معمولاً پشت سر است برداشته می‌شوند باید عواملی مانند تراکم موها، سن داوطلب و احتمال ریزش مو در آینده را مد نظر قرار داد. با شرکت در جلسه مشاوره مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا می‌توانید مطمئن شوید که آیا این روش برایتان مناسب است یا خیر.