ما مفتخر به داشتن تیمی از پزشکان ماهر و با تجربه در زمینه کاشت مو هستیم و یکی از پیشگامان تکنیک FUE نیز می‌باشیم. شما می‌توانید با اطمینان خاطر کاشت مو تضمینی را در کلینیک پوست و مو رخ آرا انجام دهید. FUE تکنیکی خلاقانه، ایمن و موثر برای کاشت مو است.

کاشت مو تضمینی

کاشت مو تضمینی که فرآیند بسیار ظریف و دقیق است که نیازمند تیمی از پزشکان و پرستاران مجرب می‌باشد تا بتوان درمانی تاثیرگذار را ترتیب داد. کلینیک پوست و مو رخ آرا از بهترین و جدیدترین تکنولوژی‌ها برای کاشت مو طبیعی استفاده می‌کند و همواره همگام با آخرین دستاوردها و تحقیقات پیش می‌رود.

تیم پزشکی ما از حرفه‌ای ترین و با تجربه‌ترین افراد در زمینه کاشت مو تشکیل شده که در جامعه پزشکی چه از لحاظ درمانی و چه از لحاظ تحقیقاتی از اعتبار خاصی برخوردار هستند.

تکنیک استخراج واحد فولیکولار (FUE)

تکنیک استخراج واحد فولیکولار (FUE)

این تکنیک آخرین دستاورد جامعه جهانی پزشکی در زمینه کاشت مو است که با انجام آن می‌توان به نتایج شگفت‌انگیزی دست پیدا کرد. با استفاده از این تکنیک می‌توانید پس از جلسه اول فوراً شاهد نتایج باشید. این تکنیک یکی از بهترین درمان‌ها برای آلوپسی یا همان ریزش منطقه‌ای موها است. همچنین اگر از درمان‌های دیگر در زمینه کاشت مو نتایج خوبی کسب نکرده‌اید یا فرآیند درمان برایتان موفقیت آمیز نبوده، انجام کاشت مو به روش FUE را به شما توصیه می‌کنیم.

چند نکته در مورد کاشت مو تضمینی با روش FUE

چند نکته در مورد کاشت مو تضمینی با روش FUE

  • در این روش دریافت مو از طریق استخراج واحدهای فولیکولار مو از نواحی مشخصی از پوست سر انجام می‌شود.
  • چون موها از خود فرد گرفته می‌شود بنابراین به هیچ عنوان احتمال عدم موفقیت عمل کاشت مو وجود نخواهد داشت.
  • در فرآیند کاشت مو تضمینی ویژگی‌ها و خصوصیات چهره، نیازها و اهداف هر فرد کاملاً مد نظر قرار داده می‌شود.
  • از آنجایی که ناحیه مورد نظر تحت بی‌حسی موضعی قرار می‌گیرد بنابراین در طی فرآیند کاشت مو هیچ دردی را احساس نخواهید کرد.
  • در روش FUE که بسیار دقیق است می‌توان یک، دو، سه و یا چندین واحد فولیکولار مو را برداشت کرد که هر کدام از این واحدها می‌توانند شامل یک، دو، سه و یا چند تار مو باشند و این امر به اهداف و نیازهای هر فرد بستگی دارد.

فرآیند کاشت مو

فرآیند کاشت مو

پس از ایجاد بی‌حسی موضعی در ناحیه مورد نظر، برداشت واحد فولیکولار مو چیزی بین 2 الی 3 ساعت طول می‌کشد. انتخاب واحدهایی که باید استخراج شوند بر اساس حداقل فاصله میان نقاط استخراج مشخص می‌گردد. این واحدهای فولیکولار با دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرند و آن‌هایی که از کیفیت خوبی برخوردار نیستند در فرآیند کاشت مو مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. پس از اینکه واحدهای فولیکولار با کیفیت و سالم مشخص شد، فرآیند کاشت مو آغاز می‌گردد. فرآیند کاشت مو با دقت زیادی انجام می‌شود، در این فرآیند مو از سه بُعد مختلف مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد. آخرین مرحله کاشت مو که تعیین خط موی پیشانی نام دارد که بسیار حساس است و به نحوه کاشت مو بستگی دارد.