امروزه هر سه روش کاشت مو نانو، میکرو و ماکرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. روش‌های کاشت مو ماکرو مانند پانچ گرافت و FUT هنوز هم در بسیاری از کلینیک‌های سر تا سر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند. ابزارهای جراحی که برای این روش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند عمدتاً قدیمی هستند و باعث به وجود آمدن اِسکارهای بزرگ و غیرطبیعی شدن نتایج می‌شوند.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و کاشت مو هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.

برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

توسعه‌های سریعی که در زمینه ابزارآلات کاشت مو صورت گرفته باعث تولید ابزارهایی کوچک‌تر و پیشرفته‌تر شده است، اما بسیاری از کلینیک‌های ترمیم و کاشت مو که از تکنیک‌های جراحی ماکرو استفاده می‌کنند معمولاً به نتایج خوبی دست پیدا نمی‌کنند. خوشبختانه با استفاده از ابزارهای جراحی میکرو و نانو می‌توان مشکلات ناشی از روش‌های ماکرو را برطرف کرد.

تکنیک‌های جدید جراحی میکرو

تکنیک‌های FUE Plus و FUE IM از تکنیک‌های جدید جراحی میکرو هستند که امروزه مورد استفاده قرار گرفته و نتایج بهینه‌ای را در بر دارند. آنچنان که از پیشرفت‌های جدید بر می‌آید امید است که در آینده‌ای نه چندان دور بتوان به ابزارهای نانو هم دست پیدا کرد. ما همچنین پیشرفت‌هایی در زمینه ژن درمانی و تکثیر فولیکول‌های مو هم داشته‌ایم.

مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا یکی از پیشگامان عرصه کاشت مو با روش FUE است. ما همواره با علم روز حرکت کرده‌ایم و یکی از کلینیک‌هایی هستیم که از ابزارهایی با ضخامت و کوچکی 0.5 الی 0.75 میلیمتر استفاده می‌کنیم. تیم پزشکی رخ آرا همگام با آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌ها در زمینه کاشت مو می‌باشد و همواره سعی دارد که خود را در خط مقدم پیشرفت‌های علمی نگاه دارد. سعی ما همواره آموزش و تحصیل در زمینه جدیدترین تکنیک‌های کاشت مو بوده است.