زمانی که بحث زیبایی مطرح می‌شود، ممکن است خیلی به ابروها اهمیت ندهید، در صورتی که ابروها در جوان ماندن چهره و نشان دادن سن شما بسیار کارآمد هستند. طبیعتاً ابروها با بالا رفتن سن نازکتر می‌شوند، البته عوامل دیگری چون بیماری یا اِسکار و زخم می‌توانند بر روی ظاهر ابروها تاثیر زیادی بگذارند. حتی اگر صورت‌تان دچار چین و چروک نباشد و ظاهری جوان و شاداب داشته باشید، کم‌پشت شدن و نازکی ابروها می‌تواند چهره‌تان را پیرتر کند. این امر هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها صدق می‌کند.

کاشت ابرو فرآیندی ساده است و نتایج آن کاملاً طبیعی است.

خبر خوب این است که با کاشت مو ابرو می‌توانید از بروز چنین مشکلی جلوگیری کرده و ظاهر ابروهای خود را بهبود ببخشید. کاشت ابرو فرآیندی ساده است و نتایج آن به اندازه‌ای طبیعی است که بسیاری افراد نمی‌توانند تشخیص دهند که عمل کاشت ابرو را انجام داده‌اید. این در حالیست که چهره‌تان جوان‌تر و شاداب‌تر خواهد شد.

گرچه که فرآیند بهبودی و ریکاوری بسیار سریع است اما انتخاب متخصصی با تجربه در زمینه کاشت مو و ابرو جهت دستیابی به نتایجی مطلوب بسیار حائز اهمیت می‌باشد. ما در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا با بهره‌گیری از مجرب‌ترین متخصصان و به روزترین تکنولوژی‌ها، بهترین خدمات کاشت مو و ابرو را به شما ارائه می‌دهیم.

چه زمانی می‌توان کاشت ابرو را انجام داد؟

چه زمانی می‌توان کاشت ابرو را انجام داد؟

تصمیم به انجام کاشت مو ابرو، تصمیمی شخصی و بسیار سخت است. انجام این عمل به معنای دستیابی به ابروهایی پُر پشت نیست اما قطعاً می‌توانید به نتایج مطلوبی دست پیدا کنید. با کاشت ابرو می‌توانید ظاهر ابروهای خود را بهبود بخشیده و آن‌ها را ضخیم‌تر کنید، که در نتیجه آن به صورتی جوان‌تر و شاداب‌تر دست پیدا خواهید کرد.

افرادی که ابروهایی نازک یا روشن دارند می‌توانند از مزایای این درمان بهره‌مند شوند.

همه دارای ابروهایی ضخیم نیستند اما با کاشت ابرو می‌توان ابروها را ضخیم‌تر کرد و ظاهری مطلوب‌تر برای آن‌ها ایجاد نمود. افرادی که ابروهایی نازک یا روشن دارند می‌توانند از مزایای این درمان بهره‌مند شوند. علاوه بر بالا رفتن سن و ریزش ارثی ابروها، موارد زیر هم در ریزش ابرو تاثیر زیادی دارند:

  • اختلال موکنی (اختلالی که در آن فرد دائماً در حال کندن موهای ابروی خود می‌باشد).
  • بیماری‌های سیستماتیک
  • برداشتن بیش از حد ابروها
  • شیمی درمانی یا رادیوتراپی
  • اِسکارهای پوستی ناشی از سوراخ کردن (پیرسینگ)، سوختگی یا تتو

فرآیند کاشت ابرو

فرآیند کاشت ابرو

فرآیند درمان در کلینیک و تحت بی‌حسی موضعی انجام شده و نیازی به بستری شدن ندارد. کاشت ابرو فرآیندی نسبتاً ساده است. دکتر متخصص کاشت ابرو باید با دقت بسیار کار کرده تا بتواند به نتایجی مطلوب دست پیدا کند.

جهت دستیابی به نتایجی خوب و طبیعی باید 250 الی 400 تار مو را در ابروها کاشت. این تعداد می‌تواند بسته به سایز و ظاهر ابروها و نتایج مورد انتظار شما متغیر باشد. هر کدام از تار موها باید در جهت رشد طبیعی ابروها کاشته شوند و به صورت کاملاً تخت بر روی پوست قرار بگیرند. جهت دستیابی به ابروهایی پُر باید تارهای مو کاملاً نزدیک به یکدیگر کاشته شوند.

معمولاً فولیکول‌ها از موهای ناحیه پشت گوش برداشته می‌شوند.

برای اینکه در اثر برداشت مو از سر یا نواحی دیگر بدن هیچ اِسکاری به وجود نیاید، از سوزن‌های بسیار کوچکی برای برداشتن فولیکول‌های مو استفاده می‌شود. معمولاً فولیکول‌ها از موهای ناحیه پشت گوش برداشته می‌شوند. سپس از سوزن‌های بسیار ظریفی برای کاشت یکباره همه موها در ابرو استفاده می‌شود که این فرآیند نیازمند دقت بسیار بالاست.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و کاشت مو هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.

برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

پیش از عمل کاشت ابرو ناحیه مورد نظر تحت بی‌حسی موضعی قرار می‌گیرد تا فرد دردی را احساس نکند. داوطلب می‌تواند پس از کاشت مو ابرو به خانه باز گردد.

مراقبت‌های پس از کاشت ابرو

مراقبت‌های پس از کاشت ابرو

دکتر پس از انجام درمان دستورالعمل‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد. دستورالعمل‌ها شامل نحوه شستشوی ابرو و استفاده از محصولات شوینده خاص می‌باشد. 3 روز پس از کاشت ابرو می‌توانید جهت پیگیری درمان خود به دکتر مراجعه نمایید.

دوره نقاهت کاشت ابرو

دوره نقاهت کاشت ابرو

کاشت جزئی ابرو به 100 الی 200 گرافت مو و کاشت کامل ابرو به 200 الی 400 گرافت مو نیاز دارد. برخی افراد برای مدت کوتاهی دچار کمی کبودی و ورم خواهند شد. دوره نقاهت کاشت ابرو تقریباً کوتاه بوده و بدون درد است.

با کاشت ابرو می‌توانید شکل و ضخامت ابرو را تا حد زیادی بهبود ببخشید.

مدتی طول می‌کشد تا نتایج نهایی کاشت مو ابرو نمایان شود، اما باید توجه داشته باشید که نتایج این درمان دائمی خواهد بود. با کاشت ابرو می‌توانید شکل و ضخامت ابرو را تا حد زیادی بهبود ببخشید. البته ممکن است تعدادی از این ابروهای کاشته شده پس از چند هفته ریزش داشته باشند. در صورت بروز این امر جای هیچ نگرانی نیست چراکه ریزش ابروها بخشی از فرآیند طبیعی درمان است. ابروهای کاشته شده جدید پس از ریزش دوباره رشد خواهند کرد. ممکن است نتایج نهایی کاشت ابرو پس از یک سال مشهود شود.

ابروهای کاشته شده به رشد خود ادامه می‌دهند بنابراین بسیار مهم است که ابروهای خود را همواره بر اساس برنامه‌ای منظم کوتاه کنید. چهار هفته یکبار زمان‌بندی مناسبی برای کوتاه کردن ابروها است. اگر ابروهای کاشته شده را به حال خود رها کنید روند رشد خود را ادامه می‌دهند، بنابراین رسیدگی به ابروها بر اساس یک برنامه منظم بسیار حائز اهمیت است.