آیا شما هم از ریزش مو و طاسی رنج می‌برید؟ یکی از راهکارهای غیر جراحی این مشکل کاشت مو چسبی است. این روش از کلاه‌گیس‌های قدیمی بسیار بهتر است و نتایج آن خیلی طبیعی‌تر می‌باشد. با کاشت مو چسبی می‌توانید بدون هیچ ترسی به فعالیت‌های روزانه خود مثل حمام کردن، شنا کردن یا بازی کردن دربیرون از خانه ادامه دهید. میزان بلندی موهایی که بر روی سر شما کار گذاشته می‌شوند انتخابی است و می‌توان بسته به ویژگی‌های فردی شخص آن را تغییر داد. نتایج این روش کاملاً طبیعی است و می‌توانید استایل و رنگ مو را خودتان انتخاب کنید. موهای چسبی از ظریف‌ترین و با کیفیت‌ترین نوع موی انسان ساخته می‌شوند.

به دنبال بهترین خدمات زیبایی و کاشت مو هستید؟

ما با به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین جراحان و پزشکان در کنار شما هستیم.

برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰

موهای چسبی بر اساس ویژگی‌ها و انتظارات خودتان ساخته می‌شوند و بر اساس سبک زندگی‌تان قابل تغییر هستند. نتایج کاشت مو چسبی کاملاً طبیعی است و با دیدن و لمس کردن نمی‌توان مصنوعی بودن موها را تشخیص داد. از آنجایی که موهای سر بخش مهمی از چهره به شمار می‌روند حساسیت برای انتخاب روشی کارآمد جهت بهبود ظاهر موها کاملاً قابل درک است. انتخاب روش مناسب برای کاشت مو به دیدگاه شما نسبت به خودتان و دیدگاه دیگران نسبت به شما بستگی دارد. جهت انتخاب بهترین گزینه درمانی بهتر است تا در جلسه مشاوره مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا شرکت نمایید.

مزایای کاشت مو چسبی

مزایای کاشت مو چسبی

امروزه افراد بسیاری هستند که روش‌های کاشت مو غیرجراحی را به انجام عمل جراحی ترجیح می‌دهند. مزایای کاشت مو چسبی نسبت به عمل کاشت مو طبیعی عبارتند از:

1- یکی از مزایای کاشت مو چسبی این است که می‌توان میزان بلندی موها، رنگ مو و تراکم موها را دقیقاً مشخص کرد و نتایج آن به حدی طبیعی است که نمی‌توان تفاوت موهای چسبی را با موهای طبیعی سر تشخیص داد.

2- کاشت مو چسبی روشی غیرجراحی است. برخی افراد هستند که از تیغ جراحی می‌ترسند و دوست ندارد تحت بی‌حسی موضعی قرار بگیرند. اکثر افراد پس از انجام عمل کاشت مو دچار درد و ناراحتی می‌شوند و باید برای کاهش این دردها مُسَکِن و آرام‌بخش استفاده کنند. اما خطرات کاشت مو چسبی خیلی کم است. در این درمان بخشی از موهای سر شِیو شده و موهای چسبی در جای مورد نظر قرار می‌گیرند. موهای چسبی از لحاظ رنگ و تراکم کاملاً مشابه موهای طبیعی شما خواهند بود. به غیر از اینکه ممکن است نسبت به چسب اعمال شده واکنش آلرژیک داشته باشید، هیچ مشکل دیگری برایتان پیش نخواهد آمد.

کاشت مو چسبی

3- نتایج کاشت مو چسبی تضمین شده و فوری است. ممکن است 6 ماه الی 1 سال طول بکشد تا نتایج عمل کاشت مو طبیعی قابل مشاهده شود. در مواردی که طاسی فرد زیاد است ممکن است نتوان عمل کاشت مو را انجام داد یا در صورت امکان دستیابی به نتایج مطلوب سخت خواهد بود. با کاشت مو چسبی می‌توانید موهایی پُر پشت و بدون نقص داشته باشید.

4- کاشت مو چسبی هیچ محدودیتی ندارد و می‌توان آن را هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان انجام داد. کاشت مو چسبی برای افرادی که از انجام عمل جراحی می‌ترسند مناسب است. شما در این روش می‌توانید رنگ مو، استایل مو، تراکم مو، بلندی مو و بافت مو را تعیین کنید. اما کاشت مو طبیعی محدود به موهایی است که در ناحیه اهداء وجود دارند.

کاندیدای عمل کاشت مو طبیعی

کاندیدای عمل کاشت مو طبیعی

افرادی که در بین سنین بین 18 لی 25 هستند کاندیداهای خوبی برای عمل کاشت مو نمی‌باشند زیرا ممکن است مشکل ریزش موی آن‌ها در سال‌های آتی دوباره تشدید شود. کاشت مو در سن کم باعث می‌شود تا موهای برداشته شده از ناحیه اهداء به درستی توزیع نشوند و دلیلش هم این است که دکتر نمی‌تواند تشخیص دهد در آینده چه میزان ریزش مو رخ خواهد داد. همچنین افرادی که ریزش موی گسترده‌ای دارند هم کاندیدای خوبی برای این عمل نمی‌باشند چون به اندازه کافی موی با کیفیت ندارند که بتوان تمامی سر را با آن پوشش داده و پُر کرد و نسبت موهای طبیعی به وسعت طاسی سر در آن‌ها بسیار کم است.