جراحی لیفت ابرو می تواند گزینه ی مناسبی برای افرادی باشد که میخواهند تغییر قابل ملاحظه ای در ابروهای خود انجام دهند. برای مداخله در ابروها روش های مختلفی در دست است ولی هر کدام از آنها مزیت و چالش های خاص خود را دارد. با بکارگیری این روش شما می توانید ابروهایی با فرم یکسان داشته باشید.

 معرفی لیفت ابرو

لیفت ابرو چیست و به چه صورتی انجام می شود؟ برای انجام این جراحی چه روش هایی در دست است؟ آیا به کارگیری این عمل می توان د خطرات و عوارض های جدی به همراه داشته باشد؟ هزینه جراحی لیفت ابرو  چقدر است؟  برای اطلاع از پاسخ سوالات یاد شده با ما همراه باشید، در ادامه در نظر داریم اطلاعات مفیدی در مورد این نوع از جراحی ها و هزینه جراحی لیفت ابرو  در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 معرفی لیفت ابرو

جراحی لیفت ابرو  می تواند گزینه ی مناسبی برای افرادی باشد که میخواهند تغییر قابل ملاحظه ای در ابروهای خود انجام دهند. برای مداخله در ابروها روش های مختلفی در دست است ولی هر کدام از آنها مزیت و چالش های خاص خود را دارد. افتادگی ابروها از جمله مهمترین مشکلاتی است که افراد با گذر زمان با آن روبرو می شوند، همین عامل نیز می تواند زیبایی چهره ی فرد را تحت کنترل قرار دهد. شما می توانید با بهره مندی از تکنولوژی و روش های جراحی زیبایی مختلف ، دوباره به زیبایی قبلی خود برگردید .

افتادگی ابرو ها می تواند چهره ی فرد را افسرده و خشمگین نشان دهد، با بکارگیری این روش شما می توانید هم ابروهایی با فرم یکسان داشته باشید و هم چین و چروک های موجود در اطراف ابروها را از بین ببرید. به منظور اطلاع از هزینه لیفت پیشانی  با ما با شمارهای موجود در تماس باشید، پس از جلسه ی مشاوره ی برگزار شده با توجه به شرایط موجود، کارشناسان متخصص ما، اطلاعات کاملی در مورد هزینه ها در اختیار شما قرار خواهند داد. با رعایت مراقبت های لازم می توانید به مقدار لازم از مزیت و کارایی این روش بهره مند شوید.

هزینه لیفت ابرو چقدر است؟

با مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا همراه شوید؛ ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین روش درمان برای خوش‌فرم کردن چهره شما را معرفی کنیم. پرداخت هزینه مربوط به عمل زیباییی لیفت ابرو در همان جلسه درمان دریافت می‌شود و هیچ هزینه‌ای برای جلسات پیش رو زودتر از زمان موعود از شما دریافت نمی‌شود.

نوع عمل هزینه عمل
لیفت ابروبا تراش استخوان ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

 

روش های انجام لیفت ابرو

لیفت ابرو

به منظور انجام لیفت ابرو روش های مختلفی در دست است که از  جمله مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • جراحی پلاستیک
 • جراحی اندوسکوپی
 • استفاده از نخ
 • تزریق بوتاکس
 • لیزر

 

هر یک از روش های یاد شده دارای مزایای خاصی هستند، پزشک مربوط می تواند با یک ارزیابی مطلوب مناسب ترین گزینه را برای شما پیشنهاد دهد. به منظور اینکه بتوانید کیفیت این روش را برای زیبایی ابرو افزایش دهید لازم است مراقبت های قبل و بعد را به طور دقیق در اولویت قرار دهید، هرگونه سهل انگاری در انجام توصیه های ارائه شده توسط پزشک مربوط می تواند، کیفیت جراحی را تغییر دهد.

 

مراقبت های قبل و بعد از لیفت ابرو

مراقبت های مختلفی برای قبل و بعد از لیفت ابرو مد نظر است که به کارگیری آنها کیفیت نهایی این جراحی را افزایش خواهد داد. پزشک مربوط معمولا در جلسه ی مشاوره ی قبل از جراحی، اطلاعات کاملی در مورد مراقبت های مربوط در اختیار شما قرار خواهد داد. در ادامه نیز در نظر داریم به برخی از مهمترین آنها اشاره کنیم.

 

از جمله مهمترین مراقبت های قبل از جراحی:

 • بهره مندی از سلامتی کامل
 • ترک سیگار به مدت دو هفته قبل از جراحی
 • اجتناب از مصرف الکل و برخی از داروها

 

از جمله مهمترین مراقبت های بعد از جراحی:

 • دوری از فعالیت های سنگین
 • استفاده از دو بالش
 • به کارگیری پماد و داروهای تجویز شده به صورت منظم
 • مراجعه به پزشک به منظور برداشتن بخیه ها

 

بعد از برداشته شدن بخیه ها، می توانید به زندگی طبیعی خود برگردید، در این حالت ممکن است شاهد کبودی در پیشانی خود باشید ولی نگران نشوید زیرا این نوع از کبودی و تورم بعد از یک مدت زمان کوتاه از بین خواهد رفت. به طور جدی تاکید می شود که از انجام هر گونه فعالیت های ورزشی سنگین به مدت سه ماه بعد از جراحی پرهیز کنید. توجه به این نکات میتواند کیفیت و نتیجه ی نهایی لیفت انجام شده بر روی ابروها را  مطلوب سازد. و رضایت بیشتری به ارمغان بیاورد.

 

هزینه بالا کشیدن ابرو با جراحی

هزینه لیفت ابرو

قیمت لیفت ابرو با توجه به نوع روش به کار رفته و البته پارامترهای دیگر متفاوت است. توجه کنید که هزینه لیفت ابرو یک مقدار مشخص دارد هرگاه، هزینه های متفاوت به شما پیشنهاد می شود، حتما به کیفیت جراحی مشکوک باشید. برای اطلاع از  هزینه عمل لیفت ابرو  میتونید با کارشناسان بخش پذیرش ما در تماس بوده و راهنمایی لازم را به دست آورید.

پزشک مربوط می تواند با توجه به شرایط موجود و نیازهای درخواستی مناسب ترین راه کار را برای لیفت ابرو در اولویت قرار دهد و متناسب با همین موضوع نیز هزینه ی درخواستی تغییر کند. قرار است با استفاده از این روش ها، زیبایی دوباره به چهره ی شما برگردد ولی هرگونه سهل انگاری در انتخاب کلینیک و یا مراقبت های مربوط می تواند نتیجه ی معکوس به همراه داشته باشد.

 

سوالات متداول در مورد لیفت ابرو

 

مزیت لیفت ابرو شامل چه مواردی است؟

از مهمترین مزیت به کارگیری این روش جراحی می توان به نتیجه ی نهایی آن اشاره کرد، با بکارگیری لیفت ابرو ، چهره ی فرد به مقدار قابل ملاحظه ای تغییر خواهد کرد.

 

ماندگاری لیفت ابرو چقدر است؟

تردید نیست که ماندگاری این جراحی زیبایی، مادام العمر نیست. زیرا روند پیری به طور پیوسته در نظر دارد افتادگی چهره و ایجاد چین و چروک بر روی پوست را افزایش دهد. با توجه به کیفیت و روش به کار رفته برای این جراحی ، مدت زمان ماندگاری این روش را تحت کنترل دارد.

 

مهمترین معایب این جراحی چیست؟ با همه ی مزیت هایی که این روش دارد، گفتنی است که به کار گیری آن عاری از عیب نیست. از جمله مهمترین عوارض بکارگیری این روش می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

 

 • زخم
 • ایجاد حساسیت پوستی
 • بی حسی موقت در پیشانی

 

در صورتی که پزشک مربوط تخصص و تجربه ی کافی نداشته باشد، عدم تقارن ابرو ها از جمله مهمترین مشکلاتی است که ممکن است به وجود آید. به همین دلیل به طور جدی تاکید می شود که مراکز و کلینیک های معتبر را هدف قرار دهید. سودجویان بسیاری هستد که به منظور ترغیب و به دست آوردن توجه کاربران، معمولا هزینه های کمتری را پیشنهاد می دهند. هیچ ارزانی بی دلیل نیست، لزومی ندارد یک جراحی با کیفیت، به هزینه ی ارزان برای شما تمام شود.

 

فیلم لیفت ابرو