با عمل لیفت گونه جوانی و زیبایی را به خود هدیه کنید

امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع عمل‌های زیبایی با سرعت رو به جلو می‌روند و روز به‌روز به تعداد افرادی که به دنبال شادابی؛ لطافت و جوانی پوست خود هستند؛ افزوده می‌شود. افراد برای جذابیت چهره خود به دنبال راه‌های آسان هستند. آنان ترجیح می‌دهند به جای استفاده از کرم‌های گوناگون برای از بین بردن افتادگی‌ها؛ راه میان بر را انتخاب کرده تا زودتر به نتیجه دلخواه خود برسند. یکی از این روش‌ها که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است؛ عمل لیفت گونه می‌باشد. اگر شما هم  با دیدن صورت خود در آینه احساس می‌کنید؛ گونه هایتان شل شده است و آثار زیبایی آن از بین رفته است با این عمل؛ زیبایی را به خود هدیه کنید. از آن‌جایی که این عمل باعث کشش در پوست می‌شود؛ مشکل افتادگی را برطرف می‌کند و تخصص از بین بردن چین و چروک‌ها را دارد؛ فرم جدیدی به صورت شما می‌دهد و آن را بسیار زیباتر می‌کند. این عمل در مدت زمان کوتاهی افراد زیادی را به سمت خود کشیده‌ است و آنها را ترغیب به انجام لیفت کرده است. بدون شک نتیجه این عمل تاثیر شگفت انگیزی بر چهره شما می‌گذارد.

توصیه‌های لازم قبل از انجام عمل

معمولا برای انجام هر عملی دانستن نکاتی لازم و ضروری است. در صورت ندانستن یا دانستن و به آن عمل نکردن؛ ممکن است فرد در حین عمل یا پس از آن دچار مشکلات عدیده‌ای می‌شود. ممکن است این‌طور به نظر برسد که عمل لیفت گونه؛ از عمل‌های ساده می‌باشد. اما کوچکترین سهل انگاری؛ قبل از عمل باعث نتیجه عکس می‌شود و فرد را دچار سردرگمی و افسردگی می‌کند. بنابراین لازم است نکاتی را مد نظر قرار دهید و به آن عمل کنید. پیشنهاد ما  این است که قبل از شروع نزد مشاور بروید و دستورات او را با دقت و مو به مو انجام دهید. شاید شما از افرادی باشید که عادت به کشیدن سیگار دارید؛ باید دو هفته قبل از عمل دیگر سیگار نکشید. چون سیگار باعث می‌شود اکسیژن نتواند آزادانه در بدن بچرخد و  همین امر دوره درمان شما را طولانی تر می‌کند و عوارض دیگری پیش رویتان نمایان می‌کند. لازم است مصرف برخی داروها را به تعویق انداخته یا در مورد جایگزین کردن آن‌ها با داروهای دیگر با پزشک خود مشورت کنید. به شما توصیه می‌کنیم مصرف دارویی که خون را رقیق می‌کند و همچنین مصرف آسپرین را قطع کنید.

انجام موارد ضروری بعد از عمل

بعد از عمل جراحی فرد در حالت بیهوشی به سر می‌برد و پس از به‌هوش آمدن؛ فرد احساس کند که سرما خورده است و ممکن است دچار تهوع ‌شود. بعد از اینکه اثر دارو در بدن از بین رفت؛ حال بیمار بهتر می‌شود. احتمال اینکه صورت پس از جراحی پانسمان شود بسیار زیاد است. گاهی با توجه به وسعت و نوع عمل؛ پزشک لوله ای را زیر پوست قرار می‌دهد که اصطلاحا به آن زهکشی می‌گویند. در این حالت ممکن است تا دو روز بعد از عمل زخم حساس بوده و با کوچکترین حرکتی عکس العمل از خود نشان دهد. در روز اول بعد از عمل لیفت گونه صورت ورم کرده و درد دارد. اما استفاده از داروها از درد آن می‌کاهد. هنگام استراحت سر خود را بالا نگه دارید. با تجویز پزشک از داروهای مسکن استفاده کنید. کمپرس آب یخ گزینه مناسبی برای کم شدن درد و ورم صورت می‌باشد. به هیچ عنوان به زخم صورت و اطراف آن دست نزنید و فشار وارد نکنید. تا بهبود کامل از ورزش کردن سنگین خودداری کنید. تا مدت سه هفته بعد از عمل زیر نور مستقیم آفتاب نروید. اگر تمایل به آرایش کردن داشتید؛ آرایش سبک انجام دهید. رنگ کرن مو را تا سه هفته به تعویق بیاندازید.

هزینه‌های عمل جراحی لیفت گونه

قبل از اینکه این جراحی مرسوم شود و افراد برای رسیدن به زیبایی بیشتر به این عمل روی آورند؛ جراحی لیفت کامل صورت انجام می‌شد و دلهره و ترسی در درون فرد تا به دست آمدن نتیجه عمل به وجود می‌آ‌مد. محققان پس از بررسی‌های فراوان به این نتیجه رسیدند که عمل لیفت  به صورت جزئی تر بر روی قسمت‌های مختلف صورت گیرد؛ مانند لیفت گونه؛ تا هم از نظر هزینه برای شخص به صرفه تر باشد و هم ترس عمل کمتر شود.  هزینه لیفت گونه با توجه به شل بودن و افتادگی گونه؛ این‌که پوست شما از چه نوعی است؛ سن شما چقدر است و چین و چروک تا چه حدی می‌باشد؛ بستگی دارد. معمولا انجام این عمل دو تا شش ساعت زمان لازم دارد و فرد برای بهبود کامل سه تا چهار هفته باید به توصیه پزشک خود عمل کند و در منزل استراحت کند. عمل مینی لیفت صورت به روش آسان و سرپایی انجام می‌گیرد. این عمل برای از بین بردن خطوط روی چهره و بدون بیهوشی صورت می‌گیرد؛ به هزینه کمتری نسبت به لیفت صورت نیاز است. این عمل برای افرادی که در سنین جوانی دچار افتادگی و چروک در صورت خود شده‌اند؛ مفید می‌باشد.

عمل لیفت گونه؛ مناسب چه پوستی است

با معاینه افراد؛ پزشک تشخیص می‌دهد عمل بر روی چه پوستی نتیجه بهتر خواهد داد. کسانی که پوست آنها دارای کش‌سانی بالا و قوی‌تری باشد و راحت‌تر حالت خمیدگی به خود می‌گیرد؛ بهترین گزینه برای عمل لیفت گونه هستند. در عمل لیفت برای کم شدن چین و چروک؛ پزشک پوست صورت را می‌کشد در نتیجه انعطاف پوست باعث به دست آمدن نتیجه عالی می‌شود. افرادی که دارای صورتی با استخوان محکم هستند؛ نتیجه مطلوبی عایدشان می‌شود. بنابراین فردی که برای عمل داوطلب می‌شود؛ باید از نظر فیزیکی بسیار آماده باشد. هدف افرادی که کاندید این عمل می‌شوند؛ به‌دست آوردن پوستی سفت و صورتی زیبا می‌باشد که پزشک با این عمل؛ زیبایی و جوانی را به آنها هدیه می‌دهد.