مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا
لیفت شقیقه در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا

لیفت شقیقه

لیفت شقیقه برای جوان‌سازی قسمت یک سوم بالایی صورت یعنی قسمت بیرونی چشم‌ها، قسمت بیرونی ابروها و پیشانی و قسمت بالایی گونه‌ها استفاده می‌شود. عمل زیبایی لیفت شقیقه به وسیله تکنیک‌های تخصصی، شقیقه را به آرامی لیفت کرده، پوست این ناحیه را کشیده و خطوط پنجه‌کلاغی را از بین می‌برد.

مشاوره

تهران، بلوار کاوه ، بالاتر از دولت ، نبش بهار جنوبی ، پلاک۲ ، واحد۱۸ ۲۶۶۰۲۹۰۰ ۲۶۶۰۱۹۰۰

عمل زیبایی لیفت شقیقه

افتادگی پوست ناحیه شقیقه می‌تواند باعث افتادگی گوشه چشم‌ها و ابروها شده و اثری نامطلوب بر روی ظاهر چشم‌ها می‌گذارد. یکی از بهترین روش‌ها برای رفع این مشکل عمل لیفت شقیقه است. جراحی زیبایی لیفت شقیقه انواع مختلفی دارد: لیفت پوست شقیقه برای افرادی که افتادگی پوست کمتری دارند، لیفت پوست و بافت زیرین (SMAS) که هم پوست و هم قسمتی از بافت زیرین پوست را مورد هدف قرار می‌دهد و لیفت ساب پریوستئال (MACS) که بافت‌های عمیق‌تر را مورد هدف قرار می‌دهد. عمل زیبایی لیفت شقیقه با بیهوشی کامل انجام می‌گیرد. در زاویه پوست سر بیمار چند برش کوچک ایجاد می‌شود و با استفاده از ابزاری به نام آندوسکوپ محل‌های مورد نظر برای ایجاد تغییرات مشخص می‌گردد، این ابزار وارد برش‌ها شده و امواجی را به مانیتور ارسال می‌کند. پوست پیشانی با ابزار ویژه این کار به سمت بالا کشیده شده و با این روش ابروها در محل مورد نظر خود قرار می‌گیرد و چین‌و‌چروک‌های موجود روی پوست شقیقه و پیشانی از بین می‌رود؛ در نهایت محل برش‌ها بخیه می‌شود و سر بیمار پانسمان می‌گردد.
عمل زیبایی لیفت

عمل زیبایی لیفت شقیقه

هزینه لیفت شقیقه چقدر است؟

با مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا همراه شوید؛ ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین روش درمان برای خوش‌فرم کردن چهره و از بین بردن چین‌و‌چروک اطراف شقیقه شما را معرفی کنیم. پرداخت هزینه مربوط به عمل زیباییی لیفت شقیقه در همان جلسه درمان دریافت می‌شود و هیچ هزینه‌ای برای جلسات پیش رو زودتر از زمان موعود از شما دریافت نمی‌شود.

نوع عمل هزینه عمل
لیفت شقیقه با تراش استخوان ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
لیفت پیشانی ۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

  فرم مشاوره عمل زیبایی لیفت

  مشاورین مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا اطلاعاتی کامل و دوستانه در اختیار شما قرار می‌دهند. ما در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا ابتدا پوست و موی شما را ارزیابی می‌کنیم، سپس درباره تاریخچه پزشکی شما گفتگو می‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که شما برای درمان مناسب هستید و به هر سوالی که ممکن است در مورد درمان داشته باشید پاسخ می‌دهیم. سپس ما جلسات خود را با توجه به تایم شما تنظیم می‌کنیم، تا بهترین نتایج ممکن را دست آوریم.

  پرسش شما به‌صورت کاملاً ناشناس در سایت مطرح خواهد شد.

  آمادگی لازم جهت انجام عمل لیفت شقیقه

  قبل از عمل زیبایی لیفت شقیقه

  کسب آمادگی‌های لازم پیش از جراحی لیفت صورت می‌تواند آرامش و سلامت افراد را پیش از عمل، هنگام عمل و پس از آن تضمین کند. نکاتی که باید رعایت کنید و آمادگی‌های لازم در جلسه مشاوره پیش از عمل به شما گوشزد خواهد شد. باید همه دستورالعمل‌های دکتر را به دقت رعایت نمایید. حداقل دو هفته پیش از عمل لیفت صورت باید سیگار را کنار بگذارید چون این عادت مانع جریان آزادانه اکسیژن در بدن می‌شود، بنابراین مدت زمان دوره نقاهت را طولانی‌تر کرده و ممکن است باعث بروز عوارض دیگری شود. همچنین برخی داروها و مکمل‌های غذایی مانند آسپیرین، داروهای رقیق کننده خون و ویتامین E می‌توانند باعث بروز عوارضی پس از عمل جراحی شوند، پس بهتر است که داوطلب داروهای خود را بر اساس دستورالعمل‌های دکتر تغییر دهد. داوطلبان باید از لحاظ ذهنی و روانی برای دوره نقاهت و مسائل مربوط به پس از جراحی لیفت صورت آماده شوند. معمولاً برای انجام این عمل و سپری کردن دوره نقاهت باید دو هفته از سر کار خود مرخصی بگیرید، البته این مدت زمان بسته به نوع عمل می‌تواند متغیر باشد. بهتر است که پیش از عمل وسایل لازم برای بعد عمل را آماده کنید. برخی از این وسایل عبارتند از:
  • غذاهای سالم و کم سدیم که آماده کردن آن‌ها راحت است
  • مُسَکِن‌های بدون نسخه
  • داروهای تجویزی
  • بالش‌هایی برای بالا نگاه داشتن سر
  • لباس‌های دکمه‌دار و راحتی

  بعد از عمل زیبایی لیفت شقیقه

  ممکن است بیمار پس از عمل و از بین رفتن اثر بیهوشی کمی حالت تهوع داشته و احساس سرما‌خوردگی کند، اما این احساسات بلافاصله پس از خارج شدن داروها از بدن فروکش می‌کند. معمولاً صورت پس از انجام عمل جراحی پانسمان می‌شود و بسته به نوع و وسعت جراحی ممکن است سیستم زهکشی زخم نیز برای بیمار تعبیه شود، در این صورت انتظار می‌رود که بیمار تا ۴۸ ساعت دچار ترشحات زخم باشد. دکتر دستورالعمل‌هایی را مبنی بر تمیز کردن و مراقبت از زخم‌ها و سیستم زهکشی به شما می‌دهد. اغلب افراد در روزهای اولیه پس از عمل کمی ورم و درد را تجربه می‌کنند (مخصوصاً در روز اول)، اما با استفاده از داروها و مسکن‌ها می‌توان تا حد زیادی این علائم را کنترل کرد. در هفته‌ها و ماه‌های اولیه پس از جراحی لیفت صورت باید در تمامی جلسات پیگیری درمان شرکت کنید. داوطلب باید در این بازه زمانی کاملاً بر روی روند پیشرفت خود نظارت داشته باشد و در صورت مشاهده هرگونه علائم عوارض فوراً دکتر را در جریان بگذارد. معمولاً چندین هفته طول می‌کشد تا بتوان نتایج کامل لیفت صورت را مشاهده کرد. با این وجود داوطلب به محض طی شدن دوره نقاهت و فروکش کردن ورم‌ها می‌تواند از ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر لذت ببرد.

  مزایای عمل زیبایی لیفت شقیقه

  جوان‌سازی چهره
  اگر لیفت صورت به خوبی انجام شود می‌تواند چهره را تا حد زیادی جوان کرده، ماهیچه‌های صورت را سفت کرده، پوست را نرم کرده و خطوط چهره را جذاب‌تر و زیباتر کند. هدف جراحی لیفت صورت یکسان‌سازی چهره افراد نیست بلکه هدفش جوان‌تر کردن صورت و چهره هر فرد متناسب با خودش است.
  درمان افتادگی و شُلی پوست
  یکی از اهداف شناخته شده عمل لیفت صورت درمان افتادگی، شُلی و پژمردگی پوست است. دکتر با برداشتن پوست‌های اضافه می‌تواند غبغب، پوست پژمرده اطراف چشم‌ها و به طور کلی پیری پوست را درمان کند. گرچه که این بخش از جراحی لیفت صورت یکی از مهمترین بخش‌های آن است اما جراحان به این نتیجه رسیده‌اند که کشیدن پوست همراه با ترمیم ساختارهای زیرین صورت، نتایجی بهتر و طبیعی‌تر را در پی داشته و ظاهری جوان‌تر برای داوطلب ایجاد می‌کند.
  بهبود خطوط چهره
  بر خلاف تکنیک‌های قدیمی لیفت صورت که پیچیدگی کمتری داشته و فقط لایه سطحی پوست را می‌کشیدند، تکنیک‌های جدید ساختارهای زیرین صورت یا SMAS (سیستم عضلانی آپونوروتیک سطحی) را نیز کشیده و لیفت می‌کنند. با بالا رفتن سن پوست شُل شده و قابلیت ارتجاعی آن از بین می‌رود در نتیجه چربی گونه و دیگر ساختارهای صورت نیز شُل شده و افتادگی پیدا می‌کنند. امروزه جراحان پیش از کشیدن لایه سطحی پوست ابتدا این ساختارهای زیرین صورت را بازآرایی کرده و پیکربندی آن‌ها را جوان‌تر می‌کنند. این کار باعث می‌شود که تنش کمتری برای پوست ایجاد شده و ماندگاری نتایج لیفت صورت بیشتر شود. بنابراین یکی از مزایای لیفت صورت مدرن بازیابی و جوان‌سازی پیکربندی ماهیچه‌های صورت، چربی صورت و بافت‌های پیوندی است. با تکنیک‌های جدید لیفت صورت دیگر شاهد نتایج و خطوط چهره غیرطبیعی نخواهید بود. امروزه جراحان پلاستیک می‌توانند ساختارهای زیرین صورت را با دقت بسیار زیادی بازیابی و پیکربندی کرده و خطوط چهره‌ای جذاب ایجاد کنند. به علاوه می‌توان برای درمان غبغب، گردن‌های گوشتالو و یا درمان نواحی دیگر در کنار لیفت صورت از لیپوساکشن صورت نیز استفاده کرد.

  عوارض عمل زیبایی لیفت شقیقه

  واکنش‌های موقت بیهوشی: ممکن است برخی افراد پس از عمل لیفت و با از بین رفتن اثر بیهوشی کمی دچار حالت تهوع، سرگیجه و لرز شوند. این علائم متداول هستند و احتمال خطرناک بودن آن‌ها بسیار کم است.
  درد: جراحی لیفت صورت یک عمل بزرگ است و احساس درد و حساس شدن صورت پس از عمل یک امر طبیعی است. به طور کلی دردهای پس از عمل بسیار مختصر هستند و در صورتیکه درد شدید و یا افزایش درد غیرطبیعی داشتید باید دکتر را در جریان بگذارید.
  کبودی: اکثر افراد پس از لیفت صورت کمی کبودی را مخصوصاً در اطراف چشم‌ها تجربه خواهند کرد. این عوارض جانبی معمولاً ظرف چند هفته از بین خواهد رفت. در صورت از بین نرفتن کامل کبودی پس از دو هفته می‌توانید از آرایش برای پنهان کردن اثر آن استفاده کنید. البته پیش از استفاده از لوازم آرایشی باید تاییدیه دکتر را گرفته باشید.
  ورم: ورم معمولاً با کبودی همراه است، عموماً الگوی مشابهی دارد و در چند هفته اول پس از عمل لیفت از بین خواهد رفت. با این وجود اگر ورم شدید باشد ناگهان ظاهر شده و با قرمزی و رنگ‌پریدگی پوست همراه خواهد بود، دراین صورت باید فوراً دکتر را درجریان بگذارید.
  اِسکار (اثر زخم): اِسکارها معمولاً قابل مشاهده نیستند اما باید بدانید که امکان بدتر شدن اِسکارها پیش از بهبودی کامل وجود دارد. ممکن است در مراحل اولیه بهبودی اِسکارهای جدید حتی در صورت پوشیده شدن در زیر موها قابل مشاهده باشند.
  بی‌حسی موقتی: برخی افراد پس از جراحی لیفت صورت دچار بی‌حسی می‌شوند. این عارضه می‌تواند نشانه آسیب وارد شدن به رشته‌های عصبی باشد اما عارضه‌ای موقتی و گذراست و در چند هفته اول پس از عمل لیفت رفع خواهد شد. با این وجود در صورتی که دچار بی‌حسی صورت هستید باید به دکتر اطلاع دهید.
  کُند بودن روند بهبودی: ممکن است روند بهبودی برای برخی افراد طولانی‌تر شود. رنگ‌پریدگی موقت پوست، کبره بستن اطراف زخم‌ها و بسته شدن آرام زخم‌ها عوارضی هستند که در افراد سیگاری شدید‌تر است.

  نتایج عمل لیفت شقیقه

  ماندگاری و نتایج عمل لیفت شقیقه

  نوع پوست و سن بر روی نتایج لیفت شقیقه تاثیر می‌گذارد، بنابراین جهت برآوردن کردن انتظارات خود باید به دکتر شایسته و مجرب مراجعه کنید. باید توجه داشته باشید که به وجود آمدن اِسکار (اثر زخم) در برخی نقاط اجتناب ناپذیر است، البته دکتر سعی می‌کند تا جایی که می‌تواند اثر اِسکار را نامحسوس کند. زمانی که ورم کاهش پیدا کرد و صورت بهبود یافت تازه می‌توانید نتایج کامل و بلند مدت لیفت شقیقه را مشاهده کنید. ممکن است برخی افراد پس از جراحی لیفت شقیقه کمی دچار ناامیدی و افسردگی شوند چون پدیدار شدن نتایج مثبت عمل چندین هفته طول می‌کشد. کبودی، پُف کردن صورت و دیگر عوارض منفی که موقتی هستند باعث می‌شوند که در همان ابتدا نتوان تاثیرات عمل را مشاهده کرد، در نتیجه همین امر دوره نقاهت را برای داوطلب سخت می‌کند. اِسکارها به مرور زمان محو خواهند شد. اکثر افراد پس از سه هفته می‌توانند شاهد بهبود ظاهر خود و پدیدار شدن نتایج لیفت شقیقه باشند.

  نواحی قابل درمان با عمل زیبایی لیفت

  لیفت بینی

  لیفت بینی

  لیفت ابرو

  لیفت ابرو

  لیفت چشم

  لیفت چشم

  لیفت لب

  لیفت لب

  لیفت شقیقه

  لیفت شقیقه

  لیفت گونه

  لیفت گونه

  لیفت غبغب

  لیفت غبغب

  لیفت سینه

  لیفت سینه

  لیفت شکم

  لیفت شکم

  لیفت بازو

  لیفت بازو

  لیفت ران

  لیفت ران

  لیفت گوش

  لیفت گوش

  مقالات مرتبط لیفت شقیقه

  HIFU Glow و مینی هایفو
  عمل زیبایی لیفت

  HIFU Glow و مینی هایفو

  HIFU GLOW درمانی جدید است که به تکنولوژی هایفو اضافه شده است. از این درمان برای لیفت صورت و گردن استفاده می‌شود. با HIFU GLOW می‌توان نواحی حساس صورت تا عمق ۱.۵ میلیمتر را تحت درمان قرار داد. نتایج این…

  forough khademi
  alarm_on
  ۴دقیقه
  سیگما لیفت جدیدترین روش هایفوتراپی
  عمل زیبایی لیفت

  سیگما لیفت جدیدترین روش هایفوتراپی

  سیگما لیفت در واقع نسل دوم تکنولوژی هایفو می‌باشد. این درمان جدیدترین روش غیرجراحی برای لیفت صورت است. هایفو سیگما لیفت روشی بدون درد و بدون نیاز به ایجاد برش و عمل جراحی است که همه افراد می‌توانند از مزایای…

  forough khademi
  alarm_on
  ۵دقیقه
  لیفت چشم با پلکسر
  عمل زیبایی لیفت

  لیفت چشم با پلکسر

  تمام داوطلبان به روش‌هایی برای لیفت چشم تمایل دارند که کمترین درد و ناراحتی را بعد از عمل برای آن‌ها همراه داشته باشد. لیفت چشم با پلکسر روشی است که در سریع‌ترین زمان ممکن با دوره نقاهتی کوتاه، پوست اضافی…

  forough khademi
  alarm_on
  ۴دقیقه

  می‌توان برای جوان‌سازی قسمت یک سوم بالایی صورت (یعنی قسمت بیرونی چشم‌ها، قسمت بیرونی ابروها و پیشانی و قسمت بالایی گونه‌ها) از لیفت شقیقه (کشیدن شقیقه) استفاده کرد. این عمل زیبایی به وسیله تکنیک‌های تخصصی، شقیقه را به آرامی لیفت کرده، پوست این ناحیه را کشیده و خطوط پنجه‌کلاغی را از بین می‌برد.

   

  افتادگی پوست ناحیه شقیقه می‌تواند باعث افتادگی گوشه چشم‌ها و ابروها شده و اثری نامطلوب بر روی ظاهر چشم‌ها می‌گذارد. یکی از بهترین روش‌ها برای رفع این مشکل عمل لیفت شقیقه است.

  لیفت طبیعی شقیقه

  می‌توان لیفت طبیعی شقیقه را به تنهایی انجام داد اما در صورتی که آن را همراه با لیفت پیشانی و لیفت میانی صورت انجام دهید، نتایجی بسیار مطلوب‌تر و رضایت‌بخش‌تر را کسب خواهید کرد. با شرکت در جلسه مشاوره مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا، دکتر کاملاً نحوه انجام عمل را برایتان تشریح کرده و بهترین گزینه‌های درمانی را به شما معرفی خواهد کرد. افراد از سنین ۱۷ الی ۸۲ سال می‌توانند این عمل را انجام دهند.

  روش‌های لیفت شقیقه

  روش‌های لیفت شقیقه

  در روش‌های قدیمی لیفت صورت و گردن، برش‌های لیفت شقیقه معمولاً ادامه همان برش‌های لیفت صورت بود. زمانی که بافت صورت به این شکل کشیده می‌شود، خطر کشیده شدن غیرطبیعی خط ریش هم وجود دارد. بنابراین در شیوه‌های مدرن از برشی مجزا در ناحیه موهای شقیقه استفاده می‌شود. در تکنیک‌های جدید لیفت شقیقه با جراحی لایه‌های زیرین صورت با احتیاط تمام لیفت و کشیده می‌شوند.

  در جلسه مشاوره باید دیدگاه‌ها و اهداف خود را از انجام لیفت شقیقه با دکتر در میان بگذارید.

  دکتر در طول جلسه مشاوره سلامت عمومی، کیفیت پوست، شُلی پوست، چین و چروک‌ها و تو رفتگی‌های پوست را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. به علاوه آناتومی استخوان‌های زیرین صورت مورد بررسی قرار گرفته و برنامه‌ای درمانی برای جوان‌سازی صورت تهیه می‌شود. این کارها به کسب نتایج بهتر کمک زیادی می‌کند. در جلسه مشاوره باید دیدگاه‌ها و اهداف خود را از انجام لیفت شقیقه با دکتر در میان بگذارید؛ دکتر سعی می‌کند تا به تمامی سوالات و نگرانی‌های شما پاسخ دهد. هزینه لیفت شقیقه نیز در این جلسه به طور دقیق محاسبه می‌شود.

   

  جراحی لیفت شقیقه انواع مختلفی دارد: لیفت پوست شقیقه (برای افرادی که افتادگی پوست کمتری دارند)، لیفت پوست و بافت زیرین (SMAS) که هم پوست و هم قسمتی از بافت زیرین پوست را مورد هدف قرار می‌دهد  و لیفت ساب پریوستئال (MACS) که بافت‌های عمیق‌تر را مورد هدف قرار می‌دهد.

   

  می‌توان برای درمان اختلالات و مشکلات پوستی مانند اِسکارها و لک‌ها، شیوه‌های جراحی لیفت را با شیوه‌های غیر جراحی مانند تزریق ژل، تزریق بوتاکس، لایه‌برداری شیمیایی پوست و درمان‌های لیزری ترکیب کرد. گاهی اوقات جهت دستیابی به نتایج بهتر و تسریع روند بهبودی از تزریق چربی و پلاکت خون خود فرد نیز استفاده می‌شود.

  عمل لیفت شقیقه

  مزایای لیفت شقیقه

  با جراحی لیفت شقیقه می‌توان سنگینی ایجاد شده در این ناحیه را کاهش داده و تقارن بیشتری را ایجاد کرد. با استفاده از این عمل زیبایی لیفت می‌توان خطوط پنجه‌کلاغی را هموار کرده و ظاهری جوان‌تر در نیمه بالایی صورت و ناحیه شقیقه ایجاد کرد.

  کاندیدای لیفت شقیقه

  کاندیدای لیفت شقیقه

  این عمل زیبایی برای افرادی خوب است که در ناحیه شقیقه و ابرو افتادگی پوست دارند و دچار افتادگی پلک هم هستند. این علائم پیری پوست حالت چهره را ناراحت و نگران جلوه می‌دهند. افتادگی پوست شقیقه نسبت به افتادگی پوست پیشانی تاثیر بیشتری در پیری چهره دارد. لیفت شقیقه برای افرادی خوب است که می‌خواهند با انجام یک عمل کمتر تهاجمی به ظاهری جوان‌تر دست پیدا کنند.

   

  • افرادی که از سلامت عمومی خوبی برخوردار هستند.
  • افرادی که می‌خواهند تاثیرات مشهود پیری پوست را کاهش دهند.
  • افرادی که می‌خواهند مشکلات ارثی خود مانند افتادگی پوست شقیقه و ابرو را درمان کنند.

  لیفت شقیقه

  دوره نقاهت لیفت شقیقه

  پس از عمل دستورالعمل‌های لازم به شما داده می‌شود. معمولاً پانسمان‌ها پس از ۲۴ الی ۴۸ ساعت باز می‌شوند. در هفته اول پس از عمل لیفت شقیقه باید هنگام خواب سر خود را بالاتر از بدن قرار دهید، با کمک چند بالش می‌توانید ارتفاع زیر سر خود را افزایش داده و در حالت ایده‌آل تنظیم کنید. این کار به کاهش ورم و کبودی کمک می‌کند.

   

  ممکن است پس از عمل ناحیه پیشانی و اطراف چشم‌ها دچار کبودی شوند. کبودی‌ها معمولاً پس از ۷ الی ۱۰ روز بهبود می‌یابند، اما ممکن است به مدت ۶ الی ۸ هفته اثرات کمی از آن‌ها وجود داشته باشد. همچنین پس از مدتی می‌توان ورم و کبودی‌های ناشی از عمل را با آرایش پنهان کرد.

  به خاطر داشته باشید که نباید یخ را مستقیماً بر روی پوست قرار دهید.

  استفاده از کمپرس سرد و بالا نگاه داشتن سَر بهترین راهکارها برای کاهش ورم و کبودی هستند، مخصوصاً اگر در ۲۴ الی ۴۸ ساعت اولیه پس از عمل لیفت از آن‌ها استفاده شود. به خاطر داشته باشید که نباید یخ را مستقیماً بر روی پوست قرار دهید، بلکه باید آن را در یک پلاستیک و سپس در حوله‌ای بپیچید تا فقط خنکی ملایمی از آن به پوست شما برسد. همچنین می‌توانید یک حوله مرطوب را برای چند دقیقه در یخچال قرار دهید تا خنک شود، سپس آن را بر روی محل تحت درمان قرار دهید.

   

  پس از جراحی لیفت شقیقه باید به طور منظم در جلسات پیگیری درمان شرکت کنید تا روند بهبودی شما تحت نظر بوده و از بروز هرگونه مشکل جلوگیری شود.

  بخیه‌های جراحی پس از ۷ الی ۱۰ روز کشیده می‌شوند.

  ماندگاری لیفت شقیقه

  پس از انجام لیفت شقیقه شاهد تعادل و تقارن دائمی نیمه بالایی صورت خواهید بود. نتایج این عمل بر خلاف تزریق ژل دائمی است و ماندگاری بالایی دارد. لیفت شقیقه باعث می‌شود که افتادگی ابروها و پلک‌ها نیز بهبود یابد.

  با لیفت شقیقه، چین و چروک‌های این ناحیه برای همیشه از بین رفته و ظاهری جوان‌تر و کاملاً طبیعی پیدا خواهید کرد. تجربه نشان داده افرادی که این عمل را انجام می‌دهند دیگر نیازی به تکرار این درمان یا درمان‌های دیگر نخواهند داشت.

  تفاوت میان لیفت شقیقه و لیفت پیشانی چیست؟

  تفاوت میان لیفت شقیقه و لیفت پیشانی چیست؟

  هدف لیفت پیشانی (لیفت ابرو) اصلاح و درمان چین و چروک‌های پیشانی، خطوط اخم، شیارهای پیشانی و میان ابروها و افتادگی ابروها است. در این عمل پیشانی و ابروها کاملاً لیفت و کشیده می‌شوند. اما لیفت شقیقه عملی کمتر تهاجمی است که هدفش لیفت کردن قسمت بیرونی پیشانی و خط ابرو است. در این عمل قسمت میانی پیشانی هیچ تغییری نمی‌کند.

  لیفت شقیقه عملی ظریف و قدرتمند است که باعث جلوه بیشتر چشم‌ها شده و ظاهری جوان‌تر به شقیقه‌ها و پیشانی می‌دهد.

  لیفت شقیقه بر روی بافت گونه‌ها نیز تاثیر داشته و به بهبود افتادگی گوشه چشم‌ها کمک می‌کند. لیفت پیشانی باعث جوان‌تر شدن ظاهر چشم‌ها می‌شود. لیفت شقیقه عملی ظریف و قدرتمند است که باعث جلوه بیشتر چشم‌ها شده و ظاهری جوان‌تر به شقیقه‌ها و پیشانی می‌دهد.

  قیمت لیفت شقیقه با نخ

  هزینه لیفت شقیقه

  همیشه قیمت یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که یک فرد در هنگام عمل توجه می کنه. هرچند که همیشه تخصص و کیفیت ارزان نیست و عمل زیبایی مخصوصا روی چهره از حساسیت زیادی برخوردار است و عموما افراد به قیمت توجه نمی کنن زیرا اگر عمل صورتشان را خراب کند تمام عمر حسرت می خورند. ما هم به شما توصیه می کنیم که در عمل های زیبایی هیچ وقت ملاک انتخاب را قیمت قرار ندهید ! چه قیمت های زیاد و چه کم ... ما به شما توصیه می کنیم برای این که قیمت دقیق عمل لیفت شقیقه با نخ را به دست بیارید کافی است با متخصص های ما در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا مشورت کنید.

  سوالات متداول

  • ۱.پروسه عمل لیفت شقیقه به چه شکل است؟
   در روش‌های جدید برای لیفت شقیقه لایه‌های زیرین صورت با احتیاط زیاد لیفت و کشیده خواهد شد. پزشک معالج در طول جلسه مشاوره سلامت عمومی، کیفیت پوست، شُلی پوست، چین‌وچروک‌ها و فرورفتگی‌های پوست را مورد بررسی قرار خواهد داد. علاوه بر این موارد ذکر شده آناتومی استخوان‌های زیرین صورت مورد ارزیابی قرار می گیرد و برنامه‌‌های درمانی برای انجام جوان‌سازی صورت تهیه می‌گردد. انجام این فعالیت‌ها به کسب کردن نتیجه‌های بهتر کمک زیادی خواهد کرد. در طی جلسه مشاوره افراد باید دیدگاه‌ها و اهداف خود را از انجام دادن لیفت شقیقه با پزشک معالج مطرح کنید.
  • ۲.کاندیدای عمل لیفت شقیقه چه کسانی هستند؟
   به هیچ وجه در انجام عمل لیفت شقیقه نباید عجله کرد. پیش از سن ۲۲ سالگی، صورت هنوز به صورت کامل شکل نگرفته و عمل لیفت می‌تواند موثر نباشد. پس حتما باید سنتان بیش از ۲۳سال باشد. • برخی از افراد ممکن است حتی به صورت ارثی دچار افتادگی ناحیه کنار چشم باشند. این دسته افراد می‌توانند با لیفت شقیقه، به صورت دائمی مشکل خود را حل کنند. • باید سوابق پزشکی متقاضی به صورت کامل بررسی شود تا این عمل خطری برای او نداشته باشد. • این روش چروک پیشانی را رفع نمی‌کند پس تنها برای کسانی مناسب است که چین و چروک اطراف چشم و ابرو دارند.
  • ۳.نکات بعد از عمل لیفت شقیقه شامل چه موردی می‌شود؟
   پس از عمل اطراف ناحیه برش دچار کبودی‌های زیادی می‌شوند. اما نگران نباشید. این کبودها تا دو هفته از بین می‌روند. البته برای برخی از افراد که پوست بسیار سفیدی دارند، این کبودی‌ها تا حدود دو ماه نیز باقی خواهند ماند. البته برای پوشاندن این کبودی‌ها می‌توانید از لوازم آرایش استفاده کنید. • توجه داشته باشید که بعد از عمل لیفت شقیقه، حدود دو تا سه روز نباید به حمام بروید. • تا ۱۰ روز هنگام خوابدین سر خود را رو به بالا قرار دهید و به طرفین نخوابید. با این کار کمک زیادی به کاهش ورم‌های روی شقیقه خود می‌کنید. • بعد عمل لیفت شقیقه حتما از کرم‌های ضد آفتاب قوی استفاده کنید. تابش مستقیم نور آفتاب به جای برش می‌تواند درد زیادی به همراه داشته باشد. • بهتر است تا یک هفته روی زخم را خنک نگه دارید. • حدود ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت زخم شما پانسمان خواهد داشت و بعد از ۱۰روز می‌توانید بخیه خود را بکشید. • نگران جای زخم نباشید، جای زخم اصلا روی صورت شما باقی نمی‌ماند.
  • ۴.انواع عمل لیفت شقیقه به چه صورت است؟
   این نوع لیفت انواع مختلفی دارد که از جمله آنها می‌توان به لیفت پوست شقیقه (برای افرادی که افتادگی پوست کمتری دارند)، لیفت پوست و بافت زیرین (SMAS) که هم پوست و هم قسمتی از بافت زیرین پوست را مورد هدف قرار می‌دهد و لیفت ساب‌پریوستئال (MACS) که بافت‌های عمیق‌تر را مورد هدف قرار می‌دهد اشاره کرد. کشیدن پوست شقیقه، باعث می‌شود حالت پیری چهره رفع شود و چهره خوشحال و شاداب تر به نظر بیاید. شما می‌توانید لیفت شقیقه را به تنهایی انجام دهید اما اگر همراه با لیفت پیشانی و لیفت میانی صورت انجام شود، نتایجی بسیار مطلوب‌تر و رضایت‌بخش‌تری را ایجاد می‌کند.

  در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  *