مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا

هیدرودرم (هیدروفیشیال)

ما پیشرفته‌ترین دستگاه های هیدرودرم (هیدروفیشیال) به همراه
کارآزموده‌ترین پرسنل را برای رفاه حال شما فراهم کرده‌ایم.

مشاوره

تهران، بلوار کاوه ، بالاتر از دولت ، نبش بهار جنوبی ، پلاک۲ ، واحد۱۸ ۲۶۶۰۲۹۰۰ ۲۶۶۰۱۹۰۰

هیدرودرم (هیدروفیشیال)

هیدرودرم (هیدروفیشیال) یک درمان چند مرحله‌ای است که در آن از یک تکنولوژی مخصوص برای پاکسازی، لایه‌برداری و درمان پوست استفاده می‌شود. سلول‌های مرده و آلودگی‌های پوست در طول درمان از بین رفته و پوست توسط آنتی اکسیدان‌ها و پپتیدها هیدراته می‌شود. بر خلاف درمان‌های دیگر در هیدرودرم (هیدروفیشیال) فقط چند هفته طول می‌کشد تا به نتایجی فوری و پایدار دست یافت.
چه بخواهید سلامت پوست خود را حفظ کنید و چه نگران چین و چروک ها، آکنه یا پیگمانتاسیون هستید، هیدرودرم (هیدروفیشیال)می‌تواند نیازهای شما را برطرف کند.
هیدرودرم (هیدروفیشیال) برای انواع پوست مناسب است، پوست خشک، چرب، نازک، سالخورده و ... . با استفاده از این روش می‌توانید روند پیری پوست خود را کندتر کنید.

هیدرودرم (هیدروفیشیال)

در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا

شما در اولین جلسه مشاوره‌ای که با پزشک خود در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا خواهید داشت، انتظارات خود را از نتیجه عمل هیدرودرم (هیدروفیشیال) به صورت واضح و روشن بیان می‌کنید و پزشک متخصص مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا؛ در مورد تغییراتی که بر روی پوست شما ایجاد خواهد شد و نتایجی که پیش‌بینی می‌کند از انجام هیدرودرم (هیدروفیشیال) به دست بیاید، به شما توضیح خواهد داد. سوابق پزشکی شما به دقت بررسی می‌شود تا پزشک شما مطمئن شود که هیچ دلیلی برای عدم انجام هیدرودرم (هیدروفیشیال) برای شما وجود نداشته باشد.
به منظور کسب اطلاعات دقیق‌تر در خصوص انجام هیدرودرم (هیدروفیشیال) یا رزرو نوبت در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۲۶۶۰۱۹۰۰ - ۰۲۱۲۶۶۰۲۹۰۰ تماس حاصل فرمایید.

کاربردهای هیدرودرم (هیدروفیشیال)

جوان سازی و شادابی پوست

خطوط ظریف و چین و چروک ها

روشن‌تر شدن پوست

بهبود انعطاف‌پذیری و استحکام پوست

رفع جای جوش و آکنه

بهبود طراوت و یکپارچگی رنگ پوست

لک‌های پیری و کک‌ومک حاصل از آفتاب

بهبود بافت پوست

نتیجه دلخواه شما؛ پوستی شفاف و درخشان.

لک‌های حاملگی

لک‌های قهوه‌ای

از بین بردن جوش‌ های سرسیاه

چربی و انباشتگی پوست

اسکار زخم

منافذ بزرگ

کوچک کردن منافذ پوست

علائم پیشرفته پیری پوست

عملکرد هیدرودرم (هیدروفیشیال)

درمان با پاکسازی پوست شروع شده و سپس لایه‌برداری و برداشتن پوست با اسید گلیکولیک و سالیسیلیک انجام می‌شود که هیچ‌گونه قرمزی یا عواقب بعدی را در بر ندارد. همانطور که از اسمش پیداست هیدرودرم (هیدروفیشیال) پوست را به وسیله آنتی‌اکسیدان‌ها، پپتیدها و اسید هیالورونیک تغذیه و هیدراته می‌کند. اما چیزی که این روش را از دیگر درمان‌ها متمایز می‌کند پاکسازی و درمان پوست به وسیله استخراج چربی‌ها، آلودگی‌ها و سلول‌های مرده پوست از طریق مکش است. استخراج‌هایی که با عنوان "ورتکس" صورت می‌پذیرند به صورت خودکار انجام شده و بدون درد می‌باشد و تمام آلودگی‌ها و ناخالصی‌های پوست را درون یه محفظه انباشته می‌کند.
از آنجایی که در تکنولوژی هیدروفیشیال از برس به جای کریستال استفاده می‌شود می‌توان برای استحکام بخشیدن و انعطاف‌پذیری پوست اطراف چشم و دور لب‌ها از آن استفاده کرد. این کار باعث درخشندگی پوست می‌شود. در هیدروفیشیال ۴ فرآیند به طور همزمان صورت می‌گیرند: پاکسازی، لایه‌برداری، استخراج بدون درد و هیدراته کردن.

مراحل هیدرودرم (هیدروفیشیال)

میکرودرم ابریژن با نوک الماسی

استخراج ورتکس

"ورتکس" یک مایع در حال گردش قوی است و زمانی که بر روی پوست اعمال می‌شود عیوب مختلف آن از جمله جوش‌های سر سیاه و سر سفید و چربی پوست را فوری و بدون درد استخراج می‌کند.

میکرودرم ابریژن با نوک الماسی

تمیز کردن ورتکس

در این مرحله از HydroPeel برای هیدراته کردن پوست استفاده می‌شود. محلولی ویژه که عمیقاً در منافذ پوست نفوذ کرده، آلودگی‌های آن را از بین برده و پوست را نرم می‌کند.

میکرودرم ابریژن با نوک الماسی

استفاده از پرتو LED

استفاده از این درمان پس از هیدروفیشیال مزایای بیشتری به همراه خواهد داشت. در این روش از انواع مشخصی از پرتوها که حاوی انرژی هستند برای تقویت رشد سلول‌ها استفاده می‌شود در حالیکه موجب می‌شود تا تولید الاستین و کلاژن پوست نیز افزایش یابد. با این کار چین و چروک‌ها کاهش یافته، پوست مستحکم‌تر شده و ظاهری جوان‌تر پیدا می‌کند. درمان با پرتو به بهبود قابلیت ارتجاعی پوست نیز کمک می‌کند، همچنین چین و چروک‌ها، خطوط ظریف و دیگر علائم پیری پوست را کاهش می‌دهد.

میکرودرم ابریژن با نوک الماسی

ترکیب ورتکس و آنتی اکسیدان

هنگامی که از ورتکس برای هیدراته کردن پوست استفاده می‌شود همزمان با لایه‌برداری پوست آنتی اکسیدان‌های قوی را نیز بر روی پوست اعمال ‌می‌کند. این کار باعث کاهش چین و چروک‌ها، خطوط ظریف، هیپرپیگمانتاسیون و چربی پوست می‌شود.

میکرودرم ابریژن با نوک الماسی

لایه‌برداری

لایه‌برداری پوست برای حفظ سلامتی آن ضروری است. در HydroPeel از ترفندهای چندگانه و تهاجمی برای لایه‌برداری چند باره پوست استفاده می‌شود. در این روش بدون ایجاد سوزش، ناراحتی یا قرمزی می‌توان به پوستی بهتر دست یافت.

قبل و بعد از هیدرودرم (هیدروفیشیال)

ماندگاری و تاثیرگذاری نتایج هیدرودرم (هیدروفیشیال)

می‌توان از هیدرودرم (هیدروفیشیال) به عنوان درمان و حتی نوعی از پیشگیری استفاده نمود. از آنجایی که احیاء و بازتولید سلول‌ها هر ۳۰ روز اتفاق می‌افتد، می‌توانید برای کسب نتایج بهتر در هر ماه یک جلسه درمان را ترتیب دهید تا بتوان خطوط ظریف صورت، چین و چروک‌ها، پیگمانتاسیون، آکنه و چربی و آلودگی‌های پوست را رفع کرده و بهبود بخشید. این کار موجب می‌شود تا نتایج به دست آمده ماندگاری بیشتری داشته و پوست مراقبت لازم را دریافت کند. اگر هدف‌تان بهبود یا درمان هر کدام از این مشکلات پوستی و جوان‌سازی پوست است ، توصیه می‌شود تا بسته به مشکل خود طوری برنامه‌ریزی کنید که در هر هفته یک جلسه درمان داشته باشید.

مزایای هیدرودرم (هیدروفیشیال)

۱- درمانی سریع با نتایجی فوری
هیدرودرم (هیدروفیشیال) مانند درمان‌های دیگر نیازمند آماده‌سازی و مقدمات خاصی نیست، بنابراین می‌توان آن را بلافاصله انجام داد. می‌توان کل فرآیند آن را در ۴۵ دقیقه انجام داد و مشتری می‌تواند بلافاصله نتایج آن را شاهد باشد. بسیاری از افراد مشهور پیش از ظاهر شدن در برابر دوربین‌ها این درمان را انجام می‌دهند.

۲- درمانی که موجب درخشش، شفافیت و زیبا شدن پوست می‌شود
این درمان فوراً بر روی منافذ و خطوط ظریف قابل مشاهده در صورت تاثیر گذاشته و استحکام و بافت آن را بهبود می‌بخشد. این درمان رنگ چهره را روشن‌تر و درخشان‌تر کرده و هیچ‌گونه عوارض و عواقبی را در بر ندارد. در نتیجه نواقص پوست از جمله جوش‌های سر سیاه در این درمان کاملاً از بین رفته و هیچ اثری از آن‌ها بر جای نخواهد ماند.

۳- داشتن پوستی سالم و محافظت شده
اکثر درمان‌های صورت بر روی بهبودی شرایط کنونی پوست تمرکز کرده‌اند اما هیدروفیشیال عوامل مختلفی را به کار می‌گیرد از جمله تزریق ویتامین‌های ضروری، مرطوب کننده‌ها و آنتی اکسیدان‌ها به پوست. ویتامین‌ها و آنتی اکسیدان‌ها به پوست کمک می‌کنند تا در برابر نشانه‌های اولیه پیری پوست مبارزه کرده و پوست را در برابر آلودگی‌های محیطی و تاثیرات مخرب آن‌ها محافظت می‌کنند. رطوبت باعث می‌شود تا پوست نرم و هموار باقی مانده و انعطاف‌پذیری آن را افزایش می‌دهد که این امر موجب جلوگیری از به وجود آمدن خطوط ظریف و چین و چروک‌ها می‌شود.

خطرات و  عوارض هیدرودرم (هیدروفیشیال)

ممکن است پس از انجام برخی درمان‌ها پوست‌تان دچار سوزش و التهاب شود، به همین دلیل بیمار پس از انجام این نوع درمان‌ها نمی‌تواند فعالیت روزانه خود را ادامه دهد. در برخی درمان‌ها شرایط حتی از این هم بدتر است، یعنی بیمار حتی نمی‌تواند پوست خود را به دیگران نشان دهد. اما هیدروفیشیال درمانی ملایم است که پس از انجام آن هیچ‌گونه درد یا واکنش ناخوشایند پوست را تجربه نخواهید کرد. در واقع این درمان لذت‌بخش و ریلکس کننده پوست است و بیمار می‌تواند پس از انجام آن بلافاصله آرایش کرده و به فعالیت‌های روزانه خود ادامه دهد.

هیدرودرم (هیدروفیشیال) در یک نگاه

بهترین نتیجه

بهترین نتیجه

۶ جلسه

قیمت میکرودرم ابریژن

قیمت

شروع از ۲۵۰۰۰۰ تومان

زمان درمان میکرودرم ابریژن

زمان درمان

۴۵ دقیقه

میزان تخصص میکرودرم ابریژن

میزان تخصص

متخصص یا پرستار

تایم استراحت میکرودرم ابریژن

تایم استراحت

۲۴ ساعت بعد از درمان

مراقبت‌های بعد از هیدرودرم (هیدروفیشیال)

 • از آفتاب گرفتن یا برنزه کردن پوست تا ۴۸ ساعت اجتناب کنید. اگر نمی‌توانید از این کار اجتناب کنید برای جلوگیری از آسیبUV از SPF 30 یا بیشتر بر روی پوست خود استفاده کنید.
 • پس از ۲۴ ساعت از درمان می‌توانید بوتاکس یا تزریقات دیگر را انجام دهید.
 • پس از ۴۸ ساعت می‌توانید داروهای تجویزی موضعی را مورد استفاده قرار دهید، این موضوع برای داروهای عمومی حاوی اسید سالیسیلیک و محصولات Retin A نیز صادق است.
 • از قرار گرفتن در معرض گرما و حرارت اجتناب کنید (سونا، کاردیوی شدید)
 • جهت حفظ اثر درمان، روال‌های روزانه مراقبت از پوست و آرایش خود را با متخصص زیبایی در میان بگذارید.
میکرودرم ابریژن - مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا

هزینه هیدرودرم (هیدروفیشیال)

هزینه هیدرودرم (هیدروفیشیال) صورت بستگی به فاکتورهایی مثل تعداد جلسات درمانی دارد. به هر حال هزینه و قیمت روش پاکسازی پوست صورت با روش هیدرودرم (هیدروفیشیال) ارزان‌تر از سایر روش‌های جراحی زیبایی مورد استفاده برای جوان و شاداب‌سازی صورت است و به طور خاص هزینه هیدرودرم (هیدروفیشیال) بسیار کمتر از روش‌هایی چون جراحی لیفت صورت می‌باشد. مراحل و نحوه پاکسازی پوست صورت با هیدرودرم (هیدروفیشیال)، راحت و بدون درد می‌باشد، همچنین این روش خطر و ضرری را برای افراد به دنبال ندارد. هیدرودرم یک روش درمانی مناسب برای پاکسازی و درمان پوست به وسیله استخراج چربی‌ها، آلودگی‌ها و سلول‌های مرده پوست از طریق مکش می‌باشد.

خدمات جوانسازی پوست هزینه
جوانسازی پوست به روش هیدرو فشیال ۳۰۰،۰۰۰ تومان
جوانسازی پوست به روش میکرودرم آبریژن
۱۵۰،۰۰۰ تومان
جوانسازی پوست به روش کربن لیزر ۴۰۰،۰۰۰ تومان
جوانسازی پوست به روش فرکشنال (کل صورت) ۹۵۰،۰۰۰ تومان
جوانسازی پوست به روش فرکشنال (هر ناحیه) ۴۵۰،۰۰۰ تومان
جوانسازی پوست به روش فرکشنال (زیرچشم) ۷۰۰،۰۰۰ تومان
جوانسازی پوست به روش فرکشنال (زیربغل) ۸۵۰،۰۰۰ تومان
جوانسازی پوست به روش فرکشنال (بیکینی)
۱،۴۵۰،۰۰۰ تومان
پکیج SKIN CARE
۸۰۰،۰۰۰ تومان

  فرم مشاوره میکرودرم ابریژن

  مشاورین مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا اطلاعاتی کامل و دوستانه در اختیار شما قرار می‌دهند. ما در مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا ابتدا پوست و موی شما را ارزیابی می‌کنیم، سپس درباره تاریخچه پزشکی شما گفتگو می‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که شما برای درمان مناسب هستید و به هر سوالی که ممکن است در مورد درمان داشته باشید پاسخ می‌دهیم. سپس ما جلسات خود را با توجه به تایم شما تنظیم می‌کنیم، تا بهترین نتایج ممکن را دست آوریم.

  پرسش شما به‌صورت کاملاً ناشناس در سایت مطرح خواهد شد.

  سوالات متداول هیدرودرم (هیدروفیشیال)

  • ۱.آیا می‌توان از هیدرودرم (هیدروفیشیال) به جز صورت در نواحی مختلف بدن نیز استفاده کرد؟
   بله، می‌‌توان از هیدرودرم (هیدروفیشیال) در اکثر نقاط بدن استفاده کرد و معمولاً برای پشت و باسن افرادی که دارای پوست چرب هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • ۲.آیا هیدرودرم (هیدروفیشیال) دردناک است؟
   این درمان کاملاً بدون درد بوده و هیچ ناراحتی ایجاد نمی‌کند.
  • ۳. دستیابی به نتایج دلخواه چه مدت طول می‌کشد؟
   پس از یک جلسه درمان فوراً شاهد بهبودی خواهید بود و نتایج درمان جلسه به جلسه پیشرفت داشته و بهتر خواهد شد.
  • ۴. عوارض جانبی هیدرودرم (هیدروفیشیال) چیست؟
   این درمان معمولاً بدون درد بوده و زیاد موجب سوزش پوست نمی‌شود. ممکن است برخی از بیماران کمی سفتی و قرمزی پوست را تجربه کنند که نهایتاً تا یک الی دو ساعت پس از درمان به طول می‌انجامد. در موارد بسیار نادری ممکن است قرمزی پوست یک روز ادامه داشته باشد و ممکن است پوست حساس دور چشم کمی متورم شود اما کمپرس سرد می‌تواند به از بین رفتن این عوارض کمک کند. .
  • ۵. آیا می‌توان از ترکیب هیدرودرم (هیدروفیشیال) با یک درمان دیگر استفاده کرد؟
   بله، می‌توان جهت بهبود نتایج از ترکیب هیدرودرم (هیدروفیشیال) با بسیاری از درمان‌های دیگر استفاده کرد. اگر این امر ضروری است باید در این مورد با متخصص مشورت کنید تا آن را متناسب با مشکل پوستی شما توصیه کند.
  • ۶. آیا هیدرودرم (هیدروفیشیال) کارآمد است؟
   سرم ترکیبی ورتکس چیزی است که این درمان را از دیگر درمان‌ها متمایز می‌کند. در این درمان چند مرحله‌ای پوست پاکسازی شده، لایه‌برداری شده و آلودگی‌ها و سلول‌های مرده آن استخراج می‌شود، همزمان مواد مغذی و حیاتی پوست مانند آنتی اکسیدان‌ها، پپتیدها و اسید هیالورونیک بر روی پوست اعمال می‌شود که بلافاصله قادر به مشاهده نتایج این درمان خواهید بود.
  • ۷. مدت زمان این درمان چقدر است؟
   تقریباً ۴۵ دقیقه

  در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  *