مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا

انتخاب خدمات حراج

بوتاکس فول فیس دیسپورت
مخصوص مادران
1,250,000تومان
1,500 تومان
خدمت تستی
سیبسیب
1,250,000تومان
20,000 تومان
تومان
ثبت درخواست* بوتاکس فول فیس دیسپورت مخصوص مادران تنها قابل خرید توسط فرزندان و همسران با قید نام مادر می باشد.
* توجه بفرمایید که زمان استفاده از خدمات بیست و ششم تا بیست و نهم بهمن ماه می باشد.

سوالات متداول

 • ۱.آیا لیفت بینی عوارضی نیز به همراه دارد؟
  ممکن است عوارضی مانند واکنش های موقت بیهوشی، کبودی، ورم، اسکار، بی حسی موقتی بعد از عمل داشته باشد..
 • ۲. آیا کاندید مناسبی برای لیفت ابرو هستم؟
  کاندیداهای مناسب برای عمل زیبایی لیفت، بیمارانی هستند که از نظر جسمی سالم هستند، سیگار نمی‌کشند و چشم‌انداز مثبت و انتظارات واقع‌بینانه‌ای دارند. بیمارانی که از خطوط اخم بین ابروها ناراحت هستند و باعث می‌شوند خیلی جدی به نظر برسند یا خسته شدن چشم که می‌تواند باعث خستگی یا افسردگی آنها شود، عموماً افرادی هستند که با روش لیفت ابرو بهترین خدمات را خواهند گرفت.
 • ۳.نتایج حاصل از لیفت ابرو چه مدت باقی می‌ماند؟
  روش‌های جوان‌سازی صورت مانند عمل زیبایی لیفت می‌تواند به طور موثری، بسیاری از تأثیراتی که زمان و گرانش می‌تواند بر روی صورت داشته باشد پاک کند. با این حال، آنها روند پیری را به طور کامل متوقف نمی‌کنند و با گذشت زمان، چین و چروک‌ها می‌توانند برگردند. روش‌های نگهدارنده با حداقل تهاجمی، مانند روش تزریق بوتاکس، می‌توانند به تأخیر بیشتر ظاهر خطوط و چین و چروک کمک کرده و به حفظ نتایج کمک کنند.
 • ۴.آیا استراحت و داشتن رژیم غذایی خاص بعد از عمی زیبایی لیفت ابرو لازم است؟
  استراحت مطلق ضروری نیست، اگرچه ما ۳ روز اول استراحت نسبی را توصیه می‌کنیم و هچنین توصیه می‌شود که بر روی کمر بخوابید، با احتیاط از قسمت بالایی بدن و صورت برای کاهش التهاب استفاده کنید. بهتر است از خوردن غذا‌های سفت که نیاز به جویدن دارد پرهیز شود.
 • ۵.۱.چه اقداماتی قبل از عمل لیفت چشم یا بلفاروپلاستی لازم است؟
  از مصرف آسپرین، آدویل، موترین یا سایر محصولات حاوی آسپرین تا دو هفته خودداری کنید. اگر شما نیز در زمره افراد سیگاری هستید، برای کمک به بهبودی خود مصرف سیگار را قطع کنید. برای مراقبت‌های پس از جراحی حتماً مقدار زیادی یخ و قطره سالین چشمی در منزل داشته باشید.
 • ۶.۲.عمل لیفت چشم یا بلفاروپلاستی چگونه انجام می‌شود؟
  معمولاً برای بلفاروپلاستی نیازی به بیهوشی عمومی نیست، ولی مقدار بی‌حسی استفاده شده برای این جراحی به قدری خواهد بود که بیمار احساس راحتی کند و در تناسب با این نوع جراحی باشد. اگر تنها بلفاروپلاستی انجام شود، بی‌حسی موضعی با آرام‌بخش خوراکی (یا تزریقی برای جراحی پلک زیرین) گزینه بسیار خوبی است. ولی اگر این عمل جراحی همراه با سایر عمل‌ها انجام شود – یا در صورتی که بیمار بخواهد – از بیهوشی عمومی نیز می‌توان استفاده کرد. جراحی پلک بطور متوسط یک الی دو ساعت طول می‌کشد و بصورت سرپایی انجام می‌شود. بلفاروپلاستی پلک پایین با ایجاد چند برش زیر مژه‌ها در بافت مرطوب داخل پلک پایین زده می‌شود. هدف اصلی این عمل برداشتن یا جابجا کردن چربی اضافی است تا ناحیه‌ای صاف زیر چشم‌ها ایجاد شده و ظاهری زیبا و جوان برای شخص ایجاد شود. بلفاروپلاستی پلک بالا معمولاً از طریق برداشتن پوست و چربی پلک بالا انجام شود و برای این جراحی برش‌های کوچکی روی پلک بالا ایجاد می‌شود.

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*